Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik nem várják várták ebben a...

Kik nem várják várták ebben a honapban a mikulást?

Figyelt kérdés

Én vártam is meg nem is.Első gyermekemre 6 évet kellett várni ,mivel nem akartunk ekkora korkülönséget ezért megbeszéltük ,ahogy a kisasszony betölt az első életévét ráállunk a baba projektre,Azt hiszem sikerült.

[link]



2017. aug. 2. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
És akkor mi van? Nem Te vagy az egxetlen akinek gyereke lesz. Mellesleg gratulálok :)
2017. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok 😊
2017. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Hát én ebben a hónapban nem reménykedek mikulásban, nem is várom, hogy jöjjön. Majd decemberben szeretném a mikulást :D

Viccet félretéve, gratulálok. Sok boldogságot.

2017. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tudom kedves első válaszadó ,hogy nem csak én vagyok az egyetlen ember a világon akinek gyereke lesz.Nem isazért raktam ki a kérdést ,hanem azért hogy ha vagyunk páran akkor lehetne egy csoportot létre hozni és figyelemmel kisérni kivel mi van!Nem tudom te hogy vagy ,de pl nekem papirom van róla ,hogy nem lehet gyerekem és láss csodát igaz aqz elsőre sokat kellett várni és maga volt a csoda hogy spontán összejött,de azt se én se a férjem nem gondoltuk volna ,hogy a kistesó első hónapban megfogan,Álkmodni se mertünk róla.Amúgy köszönmöm szépen a gratulációt!! :-D
2017. aug. 2. 15:36
 5/17 anonim ***** válasza:

Gratulalok!!:)))

En jovohet vegere nem varom!

Szinten 6 ev sikertelenseg utan szuletett meg a kislanyunk, aki termeszetes uton fogqnt.Igaz ő most lesz 2 eves!amugy csak par alkalom volt, hogy probalkoztunk. Majd kiderul!:)))

2017. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok, igen ez sikerült! :) Én majd hétfőn tesztelhetek, remélem pozi lesz :)
2017. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 27-ére nem vártam... nem jött meg azóta se,teszt viszont negatív. :(
2017. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Gratulálok ! Èn 12.-ér-e nem várom , van egy 6 éves kis lányunk szeretnénk neki kis tesót :)
2017. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én 8-ra nem várom, de úgy érzem, h nem sikerült :(
2017. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Teszteltetek azóta?? írjátok meg ha vkinek pozi!! :)
2017. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!