Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt még vki 5-6-7. dpo...

Van itt még vki 5-6-7. dpo körül? Ti éreztek vmit?

Figyelt kérdés
6. dpon vagyok, várnám azt a bizonyos hasszurkálást, nyilallást,de még nem érzem. Ti éreztek már valamit? Jövőhét elején lehet csak tesztelni, nagyon lassan telik! :)

2017. aug. 2. 20:43
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem kell ilyenkor érezned még, leginkább 14. dpo után várhatsz tüneteket.
2017. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Tudom én, csak egyszer már voltam terhes (csak 6 hetesen elvesztettem és most próbáljuk újra) és akkor éreztem jóval a nemvárt előtt apró szurkálásokat, és valahogy tudtam, h sikerült. Ezt az érzést várnám megint, de az is lehet, hogy két teherbeesés se egyforma.
2017. aug. 2. 21:28
 3/57 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Èn az 7dpon vagyok most de nem tudom igazabol az enyhe hasi gorcsoket es enyhe mell erzekenyseget mire tudjam lehet hogy most pont abbsn a ciklusban vagyok h mar hamarabb erzem.multhonapban meg 1 oraval azelott kezdtem el gorcsolni h megjott.
2017. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Utolsó! De normál körülmények között ( úgy értem mikor nem próbálkoztatok) nem szokott lenni közép időben ilyen enyhe hasi görcs szerű, nem? vagy igen? nekem nem szokott, csak max aznap mikor megjön. Én már ezt is egy jelnek venném. szurkolok!
2017. aug. 2. 22:21
 5/57 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Nem szokott,altalaban meg sem erzem hogy jon.sot a mostani peteeresem nagyon megereztem.en nem szoktam figyelni de most nagyon eros gorcseim voltak.
2017. aug. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Eleg furcsanak talaltam de mivel regota nem sikerult igy nem nagyon foglalkoztam vele.azota mar feher folyasom is,hat nem tufom majd kiderul!
2017. aug. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Nekem most reggel óta hányingerem van, biztos a melegtől, mert mástól még nem lehet..
2017. aug. 3. 08:54
 8/57 anonim ***** válasza:
Aug. 8-ra nem várom, vánszorognak a napok. Bezzeg, mikor nem próbálkoztunk, azt éreztem, hogy "már megint megjött", most meg alig bírom kivárni azt a napot. Én mensi előtt mindig egy, másfél héttel elkezdek "dagadni", vagyis hízni, folyton csak ennék, megnőnek a melleim és hiperérzékeny lesz a mellbimbóm, majd mielőtt megjön, előtte 1-2 nappal ezek elmúlnak. Most ugyanezt produkáltam, bimbófájás nélkül, és annak ellenére, hogy zabáltam, nem híztam meg, ahogy szoktam. Idáig reménykedtem,de ma reggelre valahogy úgy éreztem, hogy ennyi, még egy sikertelen hónap. Nem tudom miért, ezt érzem, és szerintem meg is fog jönni még hamarabb, mint aug.8. :(
2017. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, azt kihagytam, hogy minden szagot megéreztem,a gyomrom felfordult tőlük, és egyszer úgy elszédültem egyhelyben ülve, h majdnem lefordultam a székről. De szerintem ezek csak valami mástól jöttek, nem merek reménykedni :(
2017. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim válasza:
8.dpo-n vagyok. 26-án volt ovum(lh teszt) , pont aznap voltunk együtt. Előtte csak 22-én de szerintem az túl sokkal volt előtte. 9-re nem várom. Nincs tünetem.Pedig figyelem mindig hátha van valami rózsaszínes wc-zésnél(pozitív teszt előtt mindig volt). Ritkán érzek szurkálást, de annak nem tulajdonítok jelentőséget.
2017. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!