Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt még vki 5-6-7. dpo...

Van itt még vki 5-6-7. dpo körül? Ti éreztek vmit?

Figyelt kérdés
6. dpon vagyok, várnám azt a bizonyos hasszurkálást, nyilallást,de még nem érzem. Ti éreztek már valamit? Jövőhét elején lehet csak tesztelni, nagyon lassan telik! :)

2017. aug. 2. 20:43
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
update "tünet", hogy hányingerem van, feszül a hasam alja, pisilni járok. Remélem ezek jót jeleznek :) de nem akarok csalódni! Ti hogy vagytok
2017. aug. 4. 15:08
 32/57 anonim ***** válasza:
8-as vagyok és holnapra kéne megjönnie. Még mindig nem merek reménykedni. A melleim ugyanúgy duzzadtak és fájnak, viszont elmúlt a farkasétvágyam. Ti hőmérőztök? Sikertelen hónapnál a mensi előtt/alatt mennyire esik vissza a hő? Nekem ez az első hőmérőzős hónapom, ovu előtt 36,4-36,5 volt általában, ovukor 36,2, utána mindig 37 közeli, és még mindig annyi.
2017. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
szerintem egy predictor earlyvel már tesztelhetnél 8as! Az már kimutatná! én nem hőmérőzök, de úgy tudom amíg magasan van, azaz 37, addig az jót jelent. Mensi előtt szokott leesni, ahogy másoknál olvastam, én ma veszek earlyt, és holnap megcsinalom reggel, 12. dpon leszek holnap. szurkolok!
2017. aug. 7. 08:35
 34/57 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó, én is szurkolok Neked :) de nem veszek early-t, inkább várom a nem vártat, és nem ér csalódás :) de holnap írd majd meg az eredményt!
2017. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező :)

Én most vagyok a 10.napon. Én rendeltem egy nagy kupac (15db) 10es érzékenységű tesztet, azt lövöldözöm két napja és várom a második csíkocskát:) :) Szurkolok Neked is :)

2017. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Sziasztok!!Most jarok nemvart elott 5dik napnal,es masodik reggel teszteltem masodjara egy eleg hatarozott pozit!!mivel mar volt egy kemiai terhessegem szurkoljatok hogy ez ne az legyen bar akkor 5 nap keses utan teszteltem ilyen mint most 5 nappal elotte.ugyhogy remenykedem hogy most meg maradjon velem!!szurkoljatok...!!:)
2017. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim válasza:

De szuper, utolsó! Én most azon aggódom, hogy nem találkozom a beágyazódáskor talapsztalható rózsaszínes folyással. Szerdára nem várom. Nyilallásokat érzek de semmi más. Te észrevetted a beágyazódást?

10-es voltam

2017. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Dejooo, gratulalok!!! :) érzel valamit??

én péntekre nem várom, holnap már tesztelek! Mindig émelyeg a gyomrom, tegnap mar nyolckor aludtam pedig ez aztan tolem tavol all! de nem akarom bebeszelni, nem akarok csalodni, csak egy pozi tesztet szeretnék! majd jelentkezem! :)

2017. aug. 7. 17:15
 39/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! 8,32,34 vagyok. Csak nem bírtam ki, és ma este teszteltem kétszer is, másfél óra eltéréssel, egy x-epilt és egy gabrielt. íme az eredmény :) ezt már talán biztosnak tekintem, még sosem volt kétcsíkos teszt a kezemben!! Férjem nemsokára hazaér, már csak azt kéne kitalálnom, hogyan mondom el neki.


[link]

[link]

2017. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Kedves kerdezo azon kivul h szurkalodik a hasam meg feszul kisse a mellem nem igazan.a pecsetelo miatt ne aggodj nem.mindenkinek van de ha van altalaban a nemvart napja korul szokott lenni:)
2017. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!