Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jovo vasarnapra (26-ara)...

Jovo vasarnapra (26-ara) (nem) varom a mensit, a 28. napon. A ciklus 13. napjan (ma egy hete) volt az akcio PE kornyeken. Erdemes tesztelni a varhato mensi napjan?

Figyelt kérdés
Meg annyit, most legutobb a 26.napon jott meg, elotte meg 28-30 napokra. Rendszeresnek rendszeres a ciklusom, de hajszal pontosan, ahogy a "nagy konyvben" az meg van irva.
2008. okt. 18. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
a napján már lehet! Szerintem a 28. napon már kimutathatja, de ha mégsem, akkor várj utána pár napot, hogy mi lesz, és ha nem jön meg, lehet megint tesztelni! A pé pontos napját nehéz kiszámolni előre!
2008. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jujj, nagyon kivancsi vagyok. Ugy izgulok........ Kicsit parazok, hogy + lesz, de azert szeretnem is. Tudom hulyeseg, de azert picit felek a testi, lelki valtozasoktol, hogy majd hogyan fogom fogadni a valtozasokat...
2008. okt. 18. 22:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Most latom csak, hogy elirtam valamit. Tehat rendszeres a ciklusom, DE NEM hajszal pontosan, mint ahogy ....
2008. okt. 18. 22:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetlen valaszolomnak :D, tegnap teszteltem a 25.nap estejen (csutortok), pedig a mensit majd csak vasarnapra nem varom (okt. 26.), de ennek ellenere ket csikos lett a tesztem, bar nem olyan eros, szemmel konnyen lathato. :D :D
2008. okt. 24. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy eddig nem reagáltam, nem volt időm elolvasni a mailjeimet, vendégünk volt!

De most tiszta szívből gratulálok neked!!! :):):):) Vigyázz nagyon magadra, pihizz sokat! Ez utóbbi nem is lesz nehéz, ahogy én emlékszem mindig álmos voltam eleinte, és még most is sokat tudok aludni! én amúgy most vagyok 14 hetes! Ha van valami kérdésed írj nyugodtam priviben is! A válaszolód: Dóri

2008. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!