Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előző hónapban fura fájdalm...

Az előző hónapban fura fájdalmaim voltak, most meg nem úgy jött meg, ahogy kellene. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban miután megjött rendesen, rá pár napra nagyjából 1 hétig tartó érzésem volt, mintha megint meg akarna jönni, pedig bőven nem volt itt az ideje (mindig 28-30 napos ciklusaim vannak, elég pontosan jön). Sosem volt még ilyen, de gondoltam peteérés (olvastam, hogy sokaknak ilyen érzés). Akkor nem jött meg, időben jelentkezett végül, amikor kell, de a szokásos 5-6 napig tartó erős, határozott vérzés helyett most csak nagyjából 1 napnyi fogjuk rá normális vérzés volt, és előtte meg utána 1-1 napnyi enyhe barnázás. Mintha bizonytalankodna a méhem, hogy most mit kell csinálni. Nem is volt annyira fájdalmas, mint szokott, el tudnám viselni, ha mindig ilyen könnyed lenne :D


Szeretnék terhességi tesztet csinálni, de nem tudom, most egyből ez a pszeudo-menstruáció után kimutatná-e? Szóval amíg várok pár napot, addig szeretném megkérdezni, hogy nektek voltak-e hasonló tüneteitek és esetleg terhesség volt-e, vagy valami komolyabb probléma, amivel érdemes nőgyógyászhoz fordulni?


Köszönöm előre is!


2017. aug. 3. 07:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy tehes, de a tüneteid alapján lehet méhen kívüli is, szóval csinálj tesztet minél hamarabb.
2017. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!