Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg nem akarok babát, de...

Elvileg nem akarok babát, de folyton ezt a témakört bújom, elképzelem, ahogy nő a pocim, elképzelem, hogy milyen anya leszek. Akkor valójában legbelül akarom, csak még nem vagyok rá kész?

Figyelt kérdés

Megszakítással védekezünk, de van, hogy a hüvelybemenetemre megy el a párom. Direkt élesben még nem próbálkoztunk.


Mások is voltak ezzel így?



2016. szept. 10. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Es akkor mit jelent az, hogy nem akarod még? Ez miben nyilvánul meg?

Különben simán kíváncsiság is vezérelhet. Engem egesz fiatalon foglalkoztatott már a téma, rengeteget olvastam róla, de gyerekem csak 26 évesen lett.

Amugy a megszakítás nem védekezés, szoval meg van ra az esély, hogy becsússzon a baba

2016. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem védekezés, dehát házasok vagyunk.
2016. szept. 10. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!