Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit kell várni az első...

Mennyit kell várni az első időpontra a miskolci Kaáliban első konzultációra inszem miatt?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttünk bejelentkezünk, sok vizsgálaton túl vagyunk egy meddőséget kivizsgáló nődokival, aki semmit elváltozást nem talált. Májusban volt az átjárhatóságin, ahol átjárható voltam, mondta várjunk pár ciklust. ma ismét megjött és beakarunk jelentkezni egy első konzultációra hogy megpróbáljuk az inszemet. Hátha az a gond hogy a spermák nem jutnak át, mert megöli a hüvelyváladékon (én már csak erre tudok gondolni hogy talán ezért nem sikerül)

Szóval a kérdésen, hogy holnap felhívom őket akkor mit kell mondani? tehat azt említsem hogy inszeminációra szeretnék menni, valamit azt hogy melyik dokihoz (Leskót ajánlották)? és kb. mennyi idő mire időpontot adnak (akár hónapok, évek)?

Köszi szépen!



2017. aug. 3. 11:43
 1/1 anonim válasza:

Facebookon vannak csoportok inszem - lombikos csatlakozz hozzájuk ott vannak akik oda járnak szoktam látni kiirast

Szerintem hamarabb kapsz ott választ mint itt ☺szuper kis csoport

Ha gondolod ki is kereshetem pontosan a csoport nevét

2017. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!