Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miskolci Kaáliba mennyit kell...

Miskolci Kaáliba mennyit kell várni az első konzultációra? Milyen papírokat kell vinni? Vagy majd ott csinálnak mindent?

Figyelt kérdés
Érdekel minden a miskolci kaáliról, mi a menete az egésznek, kell e vinni papírokat és ha igen miket vagy majd ott megmondják és ott csinálják? köszi előre is!

2014. ápr. 12. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket és megmondják mikor mehettek. Nekem nem kellett sokat várni 3 éve, szerintem 1-2 hétre adtak időpontot. Mindent vigyél magaddal, amid van és majd megbeszélitek, hogy milyen egyéb vizsgálatot kell még végezni. Velünk nem ismételtettek meg semmit, ami nem volt nagyon régi. Amit TB-re meg lehet csinálni arra elküldtek a kórházba, hogy ne kelljen fizetni érte.

Az orvosok nagyon rendesek és hozzáértőek. Legalábbis nekünk tudtak segíteni, ráadásul gyorsan.

2014. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Örülök, hogy nektek tudtak segíteni! nekünk csak az lesz a rossz 45 kmre lakunk miskolctól és necces lesz bejárni munka mellett, de hát valahogy csak megoldjuk.
2014. ápr. 25. 21:27
 3/13 anonim válasza:

Szia!

Mikorra kaptál időpontot? És Te kihez fogsz járni, van valami infód az ottani dokikról?

2014. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia még nem jelentkeztünk be. Nálam úgy néz ki minden ok (nődokinál voltam), egyedül átjárhatósági nem volt még. Páromat elküldte spermavizsgálatra ide a Semmelweisbe kell menni mert állítólag 3 megyében csak ő az egyetlen doki aki csinálja. Még nem jelentkeztünk be oda, úgy döntöttünk még várunk egy hónapot és akkor először sperma vizsgálat és ha az rendben utána megyünk a Kaáliba. Gondoltam előre érdeklődök itt az oldalon ezzel kapcsolatban.

Ti úgy tervezitek bejelentkeztek? Szívesen várom majd a tapasztalataidat, minden érdekel :)

2014. ápr. 29. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A Kaáliban is csinálnak spermavizsgálatot. Igaz fizetős, de a körülmények is jók és szinte azonnal megvolt az eredmény. Urológust is tudok olyat, aki csinál spermavizsgálatot magánrendelésen.

Két orvos van, mindkettő normális. Nagyon nem lehet válogatni, hogy kihez mész, mert az egyik inkább a lombikosokkal foglalkozik, a másik az inszemesekkel, illetve az egyik hétfőn, szerdán, pénteken, a másik kedd, csütörtökön van, tehát ha neked x napon kell menni mondjuk ciklusmonitorozásra, akkor az fog vizsgálani, aki épp akkor rendel. (legalábbis 2 éve így volt)

2014. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem. A spermavizsgálatra egy bizonyos Ivor doktorhoz kell menni, a semmelweisben ő az egyetlen aki ezt csinálja és fizetős. Őt ajánlották többen is és a nődoki is. Azért akarjuk azt előbb megcsináltatni máshol, hogy tudjuk mi vele a helyzet és csak utána jelentkeznénk be.

Sokat jártam itt helyben cikus monitorozásra, ahol persze minden rendben volt, kicsit félek tőle hogy hogy fogjuk majd kivitelezni ezt Miskolcon, mert 45 km-re van tőlünk, nekem nincs jogsim és első sorban a munkánk miatt. Már amikor itt jártam is nehezen tudtam megoldani, de majd csak lesz valahogy....

2014. ápr. 29. 22:29
 7/13 anonim válasza:

2-es vagyok :)

Mi is Ivor dokinál voltunk spermavizsgálaton... :) Igez, hogy időpontra mentünk, de 1 órát így is várnunk kellett.

Mi is tervezzük, hogy a Kaáli Intézet segítségét kérjük. Mi 1,5 éve próbálozunk (igaz nekem már volt egy terhességem, e elvetéltem 2 éve)

Nekem még semmilyen vizsgálatom nem volt, de én azért gondoltam, hogy egybők a Kaáliba megyek, mert ott megcsinálnak minden vizsgálatot elég gyorsan , míg máshol heteket kell várni időpontra (pl. hormonvizsgálatra)

De én is mindig úgy gondolom, hogy ezt a hónapot még megvárom, mert most tutira összejön a bébi, de aztán mindig rájövök, hogy már előző hónapban el kellett volna menni.

Nekem van ismerősöm, akinek Kaális babája van, ő azt mondja, ne várjak, induljak neki... Tudom, hogy igaza van, de hát olyan könnyen halogatok mindent... :(

T

2014. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Mi is a Miskolci Kaáliba készülünk.Nekem is van lombikos közeli ismerősöm és csak biztatni tud.Volt már terhességem 2 éve,elvetéltem és azóta nem esem teherbe.Ha valamit történt azóta írjatok.üdv
2014. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! majd írd meg ha eszedbe lesz hogy mi volt, mert mi még várunk vele és addig is érdekel minden ha még is oda jutnánk akkor tudjak mindent :)
2014. máj. 30. 21:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Megvolt a spermavizsgálat,amit a Kaáliba csináltattunk és nagyon jól sikerült.Elég előtte egy nappal bejelentkezni.Persze a 3-5 nap tilalomról ne feledkezzetek meg :) eredmény 1 óra alatt megvan.Vissza mentem a nődokimhoz és azt javasolta,hogy mennyek vissza a Kaáliba és csináltassam meg a kontrakszanyagos petevezeték átjárhatóságit.veletek azóta mi újság?

2014. dec. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!