Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött ugye már nem...

Ha megjött ugye már nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátom pár másodpercig gumi nélkül bennem volt 4 nappal a peteérésem előtt, ne kérdezzétek miért, utólag már tudom hogy felelőtlenség volt, soha többet nem csinálunk ilyet.

Nem gondoltam hogy terhes lehetek ennyitől, egészen addig amíg egy héttel utána rábukkantam egy cikkre, utánaolvastam a témának és rájöttem hogy az előváladéktól is ugyanúgy teherbe lehet esni. Bepánikoltam (nagyon hipochonder vagyok), és elkezdtem terhességi tüneteket produkálni, hasfájás, fejfájás, fáradtság, ingerlékenység, szédülés, néha hányinger is, bár így utólag visszagondolva ezeknek a nagy része a meleg miatt is lehetett.

A menzeszem normálisan megjött és ugyanúgy 6 napos volt mint mindig, az első két nap még erősebb is mint szokott lenni. Ahogy megjött hirtelen elmúlt minden "tünetem", ezek szerint azokat csak beképzeltem? Ha megjön utána már biztos hogy nem vagyok terhes, ugye? Mert hallottam extrém esetekről is, ahol az anyuka 3-4 hónapig menstruált terhesen, viszont az sokkal gyengébb és rövidebb is, nem?

17/l



2017. aug. 5. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
De
2017. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Előváladéktól teherbe esni kicsi az esély.


2. Menstruálni rendesen terhesség ellenére szintén.


3. Terhestünetek 5.hèt előtt megint extrém ritka


Mind a három együtt pedig pláne ritka!

2017. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen menstruáltál és a premenstruációs tünetek is elmúltak, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Ha nagyon aggódsz továbbra is csinálj tesztet, megbízható eredményt adna, ha mostanában csinálod meg.
2017. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam!:)
2017. aug. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!