Mikogabi1223 kérdése:

Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Szóval.. Alapjáraton yasminelle fogamzásgátlót szedek csak most tartok 3 hónap pihenőt az orvosom ajánlására! Már a 3-ik hónapban vagyok a pihiben! A párommal tegnap együtt voltunk és elment belém ( nem részletezem hogy történt a lényeg: csúsott egy kis baki) szóval az lenne a kérdésem hogy teherbe eshetek e vagy még a fogamzásgátló véd mindig?

Köszi a válaszokat!



2017. aug. 5. 17:24
 1/7 anonim válasza:
84%
Ha lány lesz Véletlenke, ha fiú Véletlen legyen a neve!
2017. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ahogy mondod. az adott hónapra szedett fogamzásgátló az adott hónapra véd meg.


Van eseményutáni tabi, feliratod aztán kész. csak hát így neccesebb lesz hogy hétvége van. hívd fel a nőgyogyászod v sürgösségire menj.

2017. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már rohadtul nem véd ezekek a fogamzásgátló tabletták 1 nap alatt képesek ürülni ezért történhet meg az hogy valaki Terhes lesz ha ki hagy 1-2 szemet. Igen lehetsz Terhes . 2-3 hét múlva csinálj egy terhességi tesztet.

Hány naposak a ciklusaid? Mikor volt meg az utolsó vérzés. ?

2017. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

minek teszteljen. írta hogy tegnap történt. Addig van ideje eseményutániért rohannia.


Nekünk péntek este szakadt ki az a nyomorúságos óvszer. szombat hajnalban felutaztam pestre magán klinikára, felírattam a gyógyszert barátnőmmel és nonstop gyógyszertárban kivettem.

2017. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mar rogton az abbahagyas utani elso hinapban teherbe lehet esni
2017. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gondolkodtál már azon, hogy fogják hívni?

egyébként gratulálok, pont így kell összehozni egy gyereket :)

2017. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aki lenézne engem!!!: gondolkodjon mar rl azon hogy vele meg sosem tortent valami olyan amit nem akar?? Nah velem most igen! Sajnalom hogy nem a vilagnak akarok megfelelni hanem magamnak es a paromnak! Igen igazatok van! Jobban kelett volna figyelni! De hiaba figyeltem volna az ovszer kiszakadt!! Hupsz benak voltunk! Ti meg sosem voltatok benak? Vagy epp szerencsetlenek? Akarmilyen fiatalok vagytok tuti tortent mar valami amit nem akartatok!!! Igaz lehet nem ilyen! Vannak nagyon normalis emberek akikkel peldaul privatban beszelek! Ok tanacsot adnak es nem leneznek! Oke nezzetek le! De mindenki tartsa meg a negativ velemenyet ,vagy alakitsa at tanacsa!!!! Koszonom!

(Akinek nem inge ne vegye magara keremszepen!!!)

2017. aug. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!