Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy eshettem teherbe így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eshettem teherbe így?

Figyelt kérdés

Szóval március 20 an voltam együtt fiúval, egy éjszaka. Régóta randizgatunk de szex sose volt ez volt ezzel a fiúval az első és utolsó is. Ő második fiú akivel szexeletem egyszer. Most van április vége és 10. napja hogy késik a menstruációm. Vettem egy tetszett az pozitív lett.

De hozzá teszem a fiú nagyon oda figyelő volt nem csináltuk óvszer nélkül egyből felúhúzta. Szex után kérdezem hogy nem lyukadt ki. Mutatta hogy és nyugtatott hogy nem. Eltelt egy hónap ez után nem is találkoztunk utána már nem is beszéltünk. De nem vagyunk haragban egymással. Most 1 hónap múlva mégis terhes vagyok.

Mi lehetett a baj az óvszerrel? Most mi legyen, ? Ráírtam a fiúra azt mondja semmi probléma nem volt a gumival és hogy ez tuti. 3 nap múlva megyek dokihoz. Mit tegyek hogy higgye el az ő gyereke. Azt hiszi nem vagyok terhes mert ő tudja hogy a gumi jó volt?

Mi lehetett a gond a gumival? Van olyan aki hasonlóan járt volna?



2016. ápr. 29. 13:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen utoljára 2016 éve volt és egy egész vallás jött létre rá. Pozitív eredményt kihozhat egyébként betegség is asszem, de nézz utána mert nekem nincs kedvem
2016. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez előfordul. Az óvszer nem nyújt 100 % t. A nagy szamok törvenye alapjan lennie kell hibanak... Lehet hogy pont te vagy az most.
2016. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem 100%, de rá is van írva, elég egy apró lyuk amit nem vettetek észre és tádá. Az unokatesóm gumival és eseményutánival lett terhes szval ...
2016. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Még mindig azt mondja a fiú hogy ott a gumi hibátlan volt...
2016. ápr. 29. 13:35
 5/37 anonim ***** válasza:
Most hogy hibátlan volt, vagy nem az teljesen mindegy ha teherbe estél, ezzel nem lehet mentegetőzni. Mindenképp menj el dokihoz lehet csak valami gebasz volt a teszttel éppen.
2016. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek orvoshoz, és kettő tesztet csináltam persze mindkettő pozitív, mellette a mellem, alhasom folyamatosan fáj. Tudom terhes vagyok. A fiú meg egyett hajt a gumi jó és hibátlan volt ő nem hibázott. Azt mondja egy eltelt egy hónap lehehettem más fiúval. 3 hetet mutatta a kalkulátor. 10 nap a beágyazodás számoltam azaz éjszaka lehetett. Mással meg azóta nem voltam csak randiztam de szex nem volt csak vele. Mit tegyek?
2016. ápr. 29. 13:57
 7/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Csinálj még egy tesztet!
2016. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%
Beszéljétek meg, hogy megtartod-e, fizet-e gyerektartást vagy veled marad. Ha meg úgy vagytok, akkor vetesd el bár azt nem pártolom.
2016. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a részleteket és nem is rám tartozik. Viszont ha utána levette a gumit és megujjazott, akkor esetleg kerülhetett ondó a kezére, amit így bejuttathatott véletlenül.

Én se hinném el a srác helyében, hogy ővé a gyerek DNS teszt nélkül

Remélem sikerül megoldanod ezt a kérdést.


27F

2016. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
20%

Haha ezen jót nevettem :D

Meg is érdemlitek.

Csak hogy tudd, az abortusz gyilkosság.

Legközelebb meggondolod, hogy r_banckodj-e.

2016. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!