Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes így?

Ugye nem lehetek terhes így?

Figyelt kérdés
Barátommal óvszerrel védekezünk, nem szakadt ki még egyszer sem, mindig megnézzük, viszont miután elélvez, mindig rajtam pihen egy ideig (kb.1 percig) és csak utána veszi ki, de tegnap kicsúszott a lankadt farka. Ugye nem azért mert spermás volt?? Félek nagyon, fiatalok vagyunk még egy gyerekhez.

2017. aug. 7. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
1% , ne sírjál, ilyenkor is legyél nagylány
2017. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb ötlet, h bent hagyja szex után. De egyébként nem valószínű, h terhes vagy.
2017. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, simán csak nem szeretnék gyerekét még...de köszönöm a választ!
2017. aug. 7. 02:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

?

Mi van?

Óvszerrel védekeztek,elévez,leveszi az óvszert,majd visszarakja és pihen?

Vagy óvszerrel együtt bent hagyja?

Meg mi az,hogy attól csúszott ki,hogy spermás,és a hüvely váladék?

Egyébként bármelyik opció is a válasz,egyik se jó ötlet...

2017. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Óvszerrel együtt hagyja bent, és attól féltem hogy oldalt kifolyt a sperma, attól csúszótt úgy, de aztán rájöttem hogy ez nem igaz, ugyanis az a hüvelyváladék...
2017. aug. 7. 02:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én egyszer voltam ilyen szituban,pont ennyi idős voltam,és először és utoljára jártam így.Mentünk pár óra múlva esemény utánit felíratni!!!!Biztos,ami biztos alapon,mert akkor még suli volt!Oké,hormonbomba,de van az a szitu,amikor kell.Inkább,mint egy abortusz.Én nem vetettem volna el,de jó döntés volt az eseményutáni!Szétmentünk később,hiába volt szerelem,nem lettem volna boldog.Azóta megtaláltam az igazit,31 leszek és a 3.babát várom!Ezt csak azért írom,h mindenképp menj el,mégha nagy is a szerelem,ha nem jókor jönne a baba,ez kevésbé veszélyes!!!
2017. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!