Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy nem terhesség...

Lehetséges, hogy nem terhességet jelez a teszt?

Figyelt kérdés

Két x-epil teszt pozitív lett illetve a clearblue digitális teszt is pozitivat mutatott,ráadásul 3+-ra tippelte a hetek számát.

Sokfélét olvastam neten h cisztat es sokkal rosszabbat is jelezhet pozitivval a teszt.


2017. aug. 9. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehetséges. Annyira kicsi az esélye, hogy nem terhességet jelez, mint annak, hogy 5 percen belül a fejedre esik egy zongora.
2017. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legutóbbi terhességi tesztem mikor pozitív lett, kiderült cisztám van. Pedig nem halván volt.
2017. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nahát akkor csak van rá esély h nem baba.
2017. aug. 9. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, de körülbelül 0.001% az esély hogy nem babától pozi, így nyilván első körben nem érdemes másra gondolni, mint babára...
2017. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Max abban az esetben nem jelez terhességet, ha pasi vagy(a hererák termelhet hcg-t, ami pozitívvá változtatja a tesztet).


Ha nálad nem erről van szó, akkor terhes vagy.

2017. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!