Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy hetes terhességet biztosr...

Négy hetes terhességet biztosra kimutat a teszt?

Figyelt kérdés
Az van a dobozra írva, hogy 10nap után kimutatja, de sokszor ad téves eredményt de ha négy hét után csinálok az már nem vezethet félre gondolom:) jol tudom?

2017. jún. 26. 04:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok. Szerintem a mai tesztek már megbizhatoak.
2017. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a szezont a fazonnal.


A tíz napot az együttléttől érti, a terhességi heteket meg az utolsó mensitől számoljuk. A kettő tehát majdnem ugyanaz, mármint a négyhetes terhesség és az a bizonyos tíz nap.


Ha arra gondolsz, hogy az együttlét után négy héttel tesztelsz, akkor kb hathetes terhes lennél, azt teljes biztonsággal kimutatja.

2017. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor az együttléttől kell számolni azt a tíz napot?
2017. jún. 26. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:
A teszten említett tíz napot igen, de amúgy más kontextusban nem mérvadó, mert próbálkozós hónapban nem lehet tudni melyik együttlét hozta meg a sikert. Ezért számolják a menstruációtól a heteket.
2017. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!