Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettegek, h terhes lettem....

Rettegek, h terhes lettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Màr 5. Napja kèsik ès sose fordult mèg elő. A nagy stressznek tudtam be...de folyamatos mindjàrt megjön èrzèsem van, de sehol nemmi. A pàrom elhagyott, pedig tavaszra terveztünk volna babàt ès csak megszakìtàssal "vèdekeztünk", mivel nem lett volna gond,ha összejön.

Tegnap voltam nőgyògyàsznàl, de még le is cseszett, h ez nem vèszhelyzet, h időpont nèlkül jöttem,alig vizsgált meg. Valami hüvely ph semlegesìtőt kaptam. Aggòdok.



2017. aug. 12. 06:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet csináltál?

A dokihoz hiába mentél ilyen korán, ha terhes is vagy nem igazán látna semmit.

2017. aug. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Biztos voltam benne, h tegnap megjön, olyan görcseim voltak ès mèg nem. Reggel 7-től este 7-ig dolgozom, azt se tudom mikor vegyek tesztet...3. napja vannak erős görcseim.
2017. aug. 12. 06:26
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet mert az már szerintem mutatná, ha az lennél. Ha még is az lennél ráérsz szerintem utána végig gondolni, hogy mi is legyen tovább.
2017. aug. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok külön a pároddal? Nyugi lehet csak az idegeskedés miatt késik.
2017. aug. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A fő oka màs volt amièrt dokihoz fordultam. Talàltam magamban egy csomòcskàt, de azt mondta, h csak valami tüsző. Azon kicsit meglepődött,h elèg règ volt az utolsò menszesem, de mem is foglalkozott vele.
2017. aug. 12. 06:30
 6/29 A kérdező kommentje:
10 napja hagyott el, mire hazaèrtem a munkàbòl, minden ok nèlkül. Üresen találtam meg a szobàt, a szàmomat pedig letiltotta.Az összes megtakarìtott pènzem is elvitte...azt hittem ilyen csak a filmekben lètezik. A rendőrsèg keresi.
2017. aug. 12. 06:34
 7/29 anonim ***** válasza:

Tesco sokáig nyitva, ott is van teszt.

Gyorsan megcsinálod aztán kiderül. Már délután is mutatnia kell, ha előtte nem iszol sokat és legalább 3 órája nem pisiltél.

2017. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet
2017. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem birom tovàbb idegekkel, kikèretszkedek reggeli utàn, van itt egy dm a közelben. Nagyon bìzok abban, h csak a stressz, mert az utòbbi időkben 2x mondtam, h ennèl rosszabb màr nem lehet, de ùgy làtom mindig lehet lejjebb gurulni a lejtőn...
2017. aug. 12. 08:20
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Gyereket Nem úgy vállalunk hogy nem gond ha jön a baba.

És úgy kell babát vállalni hogy egyedül is feltudd nevelni.

Azt nem írtad, hogy csináltál e terhességi tesztet

1 csík negatív nem terhes

2 csík pozitív Terhes.

Csináld meg remélem tudod értelmezni

2017. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!