Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértök mit szóltok a...

Görbeszakértök mit szóltok a diagramomhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2-ik hónap, hogy mérem a hőm. Minden nap ugyan ott és ugyan abban az időben. 22-29 naposak a ciklusaim. Utoljára május 1-kor volt. Az ovulációm 11-12-én volt, az orvos szerint is, mert látott ultrahangon.

Kérlek segítsetek, mert nagyon cikk-cakkozik és nem tudom, hogy mit jelent? Higanyos lázmerővel mérem, mert úgy olvastam, hogy az megbízhatóbb.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

A görbém:

[link]


2010. máj. 24. 14:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Higanyos lázmérő,egyáltalán nem megbízhatóbb!

Digitálissal mérd..!

Egyébként nem akarlak elkeseríteni,de ez nem terhes görbe szerintem.

De itt nézhetsz terhes görbéket..

[link]

2010. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Kedves első, ezt így nem lehet kijelenteni, hogy nem terhesgörbe, miért ne lehetne az? Pont a bto-n vannak olyan görbék is, hogy hűha, elgondolkodsz, hogy a szöszbe lehet olyan lapos, cikk-cakkos akármilyen görbével babát várni? Szóval az lenne a jó kérdező, ha figyelnéd a nyákot is, sokat segítene az ovu meghatározásában. Elvileg lehetett valamikor, akár a 15. napon. Hol méred a hőd? (az ovu előtt pont tök mindegy milyen a hőd, utána kell fokozatosan emelkednie, és ha leesik egyszer az sem baj, a peteérés után hirtelen sok hormon termelődik megint és azért eshet le).
2010. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

Kedves második!

1 éve foglalkozom ilyesmivel,de egyébként ajánlottam neki,hogy nézzen terhes görbéket az oldalon!Nem kellene egyből le "ugatni" a fejem!

2010. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem ugattam le, megkérdeztem miért ne lehetne terhesgörbe? De továbbra is áll a kérdés.
2010. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Én is digitálissal kezdtem a múlt hónapban. Értékelhetetlen lett a görbém, hasonlít nagyon a tiedhez. Csak azt írom, hogy maga a görbe értékelhetetlen. (Volt olyan, hogy a digitális három perc eltéréssel 0,4 fokot tévedett, holott meg sem moccantam.) Nekem itt, az oldalon tanácsolták, hogy vegyek egy analóg hőmérőt. Megfogadtam, most azzal mérem, szép a görbém, mindent mutat. Ami nekem bevált az tehát az analóg hőmérő!, minden reggel rögtön ébredés után! (bár azt korábban is így csináltam) és szájban!.
2010. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodom az analógon. Most újabb taktikát követve nem is csipogásig mérem a digitálissal, hanem tovább. Így kiderült számomra, hogy eleve 2-3 tizeddel magasabb az alaphőm, mint gondoltam....szóval én sem tudom már melyik igazán jobb. Én is kipróbáltam már, pl. hogy felkelés előtt megmértem, aztán kimentem wc-re inni, és újra megmértem, és egyáltalán nem ment feljebb.
2010. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Nem hinném, hogy annyira értesz a görbékhez, itt van pl az enyém. Szted ez terhes görbének néz ki?

[link]

9+2hetes kismami

2010. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok! Kedves kérdező sztem igenis van remény, az én görbém életem legpocsékabb görbéje volt, és mégis ebből lett baba, ráadásul csak 1x tudtunk együtt lenni PÉ környékén, előtte 2nappal. Mégis itt dobog a kicsi szíve a pocimban. Szorítok neked, hogy pozi legyen a teszted! 9hkm
2010. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon remélem, hogy sikerülni fog. Azért mértem higany hőmérővel ebben a hónapban, mert a múlt hónapban digitálissal mértem és hasonló volt. Gondoltam, hogy a hőmérő miatt.

További véleményekre is kíváncsi vagyok.

2010. máj. 24. 21:13
 10/30 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak most vettem észre, hogy elírtam valamit: ciklusaim 28-29 naposak :).
2010. máj. 25. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!