Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? 2 napja késik...

Terhes lehetek? 2 napja késik a menzeszem.

Figyelt kérdés
Pènteken a wc papiron volt egy kis vér, vasárnapra nem vártam. Nem is jött még meg. Semmi tünetem, nem érzek semmilyen terhes tünetet de menzesz tünetet sem. Néha mintha gőrcsölne a jobb petefészkem. Nagyon fáradékony vagyok de lehet az időjárástól. Ma reggel csinàltam tesztet negatív lett, X epil , nem tudom ez mennyire megbizható. Volt oyan aki terhes volt mègsem érzett semmit, tudom korai még de mégis van egy kis tünet ilyenkor

2017. aug. 14. 10:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Olvassátok el a kérdést: "vasárnapra nem vártam". NEM várta, tervezte a teherbeesést, nyilvánvalóan ironizált. Az első válaszoló kérdése hülyeség... Persze hogy se*lt, ha megkérdezi, lehet-e terhes.
2017. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!