Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megvan a menzim akkor is...

Ha megvan a menzim akkor is lehet az Aviva tornat csinalni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
igen csak akkor nem szabad intenzíven végezni az összeszorítós és ehhez hasonló gyakorlatokat
2010. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor milyen gyakorlatokat lehet végezni? Mert már sokat olvastam itt hogy nem kell semmi mást csak a 18 gyakorlatot. Kezdö vagyok sajna, nem nagyon értek hozzá,

Könyvben pedig elég bonyolultan van írva :/ Amúgy köszönöm válaszod :)

2010. máj. 24. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az első kettő maximum 3 napot kihagyom, de utána simán.
2010. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Aviva módszer Egyszerű gyakorlatát a 18 gyakorlatot a menszesz 3. napjától lehet végezni, attól függően, hogy mit szeretnél vele elérni. Ha babásodni szeretnél, akkor a 3. naptól (28 napos ciklus idején) a 14. napig, onnan pedig az ovulációs gyakorlatokat érdemes. A tornát fürdés után végezd, majd ülj meleg takaról alá, felhúzott lábakkal. Kortyolgass meleg teát, vagy valami mást, ami meleg. Sok sikert!!!
2010. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Már azóta tornáztam 2 x de szerintem konybol nagyon nehéz, nekem nem forrosodik be a hasam alja ahogy azt mások is irják. szerintem rosszul csinálom :/

Nem lehet letolteni dvd-t?

2010. jún. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!