Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni 1-1,5 év...

Teherbe lehet esni 1-1,5 év után is orvosi beavatkozás nélkül? Kinél volt hasonló eset?

Figyelt kérdés
A férjemmel 11 hónapja próbálkozunk a babával, de ez a hónap is sikertelen lett. Számít az, hogy 11 évig szedtem gyógyszert és csak 4 hónapot pihentettem ezalatt az idő alatt? Mi lehet a baj, hogy nem jön a baba?
2010. máj. 24. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk 3 es fel ev utan sikerult. Mar epp eldolt, hogy a kovetkezo verzes utan orvosi beavatkozas lesz - es jott a baba. Aztan sorozatban meg harom.
2010. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kolléganőm 10 év gyógyszer után az első hónapban terhes lett. Neki úgy magyarázta a doki, hogy addig vissza volt fojtva a természetes működés és hirtelen megugranak a hormonszintek, így nagyobb közvetlenül utána az esély.

Ne aggódj! Bármi lehet!

Mi 2 éve járunk a Kaáliba, semmit nem találnak, de mégse...

Sokan vannak olyanok is akik sokadik lombik után spontán lesznek terhesek.

Szültél már korábban?

2010. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont tavaly decemberben "ünnepeltem" volna a második évet. És akkor lettem terhes. Pedig elég stresszes időszakban voltunk, még csak nem is vigyáztam akkor annyira magamra, mondván, eddig sem akart jönni, miért pont most... Sajnos, üröm volt az örömben, hogy méhen kívüli lett.
2010. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a 25. hónapban sikerült.
2010. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!