Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. -én "megjött" de azóta...

19. -én "megjött" de azóta csak barnázgatok de semmi más. Mitől van ez? Talán terhes lettem?

Figyelt kérdés
19.-én volt némi vérzés de nagyon kevés azóta csak barna vagy rózsaszínes folyás.Mitől van ez?Ezt nem nevezném menstruációnak :( de akkor mi ez? Elég rendszertelen a mensim de ilyen még nem volt ha meg is jött akkor is rendesen véreztem.Ha terhes is vagyok nem szabadna hogy 5 napig bármilyen folyásom is legyen.Mára már elmúlt.Mit tegyek ne foglalkozzam az egésszel és talán jövőhónapban már nem lesz ilyen gondom? Vagy tesz? vagy doki?
2010. máj. 24. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
A levél megírását követően elmentem a wc-re és ismét némi vérrel találtam szembe magam :) de ez még mindig nem a normális vérzések közé sorolható :( Bár tudnám mi van velem :(
2010. máj. 24. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj.Előfordulhat,hogy valaki "menstruál" terhesség alatt is. Ha a teszt pozitív,akkor is fordulj orvoshoz,nehogy a barnázás következménye vetélés legyen.
2010. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól még élhetek szexuális életet? Nem rontok a helyzeten ha mégis baba van a dologban?
2010. máj. 24. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 8.héten volt barnázásom,ekkor Utrogestan gyógyszert írt fel a doki,hogy ezzel a tablettával megtartsuk a babát.Ekkor veszélyeztetett terhes lettem. Ha esetleg babás vagy,és szeretnéd megtartani,akkor én ezt az 1 napot kibírnám szex nélkül,és holnap tesztelnék.Így megtudnám mi a valós helyzet.Ha pozitív lenne,akkor megnézné a méh,méhszáj állapotát,és elmondaná,hogy szabad-e együtt lenni a pároddal.
2010. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2010. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!