Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is látjátok ezt a halvány...

Ti is látjátok ezt a halvány második csíkot?

Figyelt kérdés

[link]


(Hallottam hogy mostanában a facelle is gyakran ad úgy második csíkot ki, hogy az illető nem is terhes... ezért nem is reménykedem )


de ha esetleg van valaki aki tapasztaltabb, esetleg ilyen tesztje lett és terhes volt vagy épp nem, örülnék ha megosztaná a tapasztalatát és véleményét.


tünetem: magamhoz képest, nagyon nagyon sok fehér folyás... cicim érzékeny... de nem jobban mint mensikor.

mensim a héten esedékes valamikor... de mivel eléggé összevissza így konkrét napot nem tudok mondani.


válaszokat köszönöm !



2017. aug. 15. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyon vékony kis halványka vonalat látok, de a telefonomon semmi színe. Élőben szürke vagy kicsit rózsaszínes?
2017. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
100%
Valami nagyon halvanykat igen.par nap mulva ismeteld meg ujra!!
2017. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát én mintha élőben úgylátnám, hogy színes... de nem mernék rá megesküszni... a telefonommal fotóztam nem a legjobb minőség nyilván. :(


egy két nap múlva ismétlek az a biztos.


köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 15. 14:52
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Nincs második csík! Sajnos:(
2017. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jól gondolod, ez száradási inkább. Ettől függetlenül még lehetsz terhes, mivel még nem is késik, pár nap múlva már lehet pozitív lesz.
2017. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Van egy halvány második csík, de szürke. Ez a teszt negatív.
2017. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Sztem szaradasi :/
2017. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, egy két nap mulva kiderül. kiváncsi vaggyok...

szerintem is csak fránya szellemcsík :(((

2017. aug. 15. 16:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor ilyen volt, másnap reggel ugyanez a teszt már halvány, de egyértelmű pozitív lett. Drukkolok
2017. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen,ez az amiről hallottál,szinte mindig ilyen volt nekem.És baba nem volt.
2017. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!