Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónapja próbálkizunk a...

5 hónapja próbálkizunk a babagyártással. Tévedhet mindkét teszt?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam. Vettem 2 db-os Benu tesztet. Az egyiket reggel ellőttem,negatív lett, de amikor hazaértem munkából már ottt volt egy második csík. Erre délután megcsináltam a másikat. Először nem volt rajta 2.csík, de kb. 5-10 perc után igen. Mindkétszer halványka volt. Remélem Lehetek babás.

2017. aug. 15. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem venném komolyan az időn túli eredményt, éppen emiatt mindig ki is dobtam a teszteket és nem nézegettem órák múlva. Csinálj tesztet, holnap, vagy inkább 2 nap múlva reggel.
2017. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért lettem 0%-ra lepontozva, talán azért, mert én látom, hogy ez aztán teljesen 100%-ig egyértelműen pozitív teszt?

Láttam már olyan kérdést, ahol hasonló teszteknél a kérdező kapott 10-ből 9 embertől gratulációt, aztán megjött neki estére. Valamint x-epil 25-ös tesztnél nekem is volt száradási csíkom, ami még ennél erősebb volt, mégsem volt baba. De írtam, hogy ne legyen igazam, csak nem tudom, hogy miért kell bíztatni valakit, meg gratulálgatni egy olyan tesztkép alatt amire a kérdező is odaírja, hogy időn túl lett a 2. írtó halvány csík.

2017. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*mert én nem látom
2017. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. En is le lettem.Bezzeg az 1.hasznos. :) azt hiszik ez a fb.es ez a like gomb.
2017. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A "babagyártás" kommented lett lepontozva. Nem a fogalmazásmódomat kértem kritizálni. Kösi
2017. aug. 16. 12:07
 16/18 anonim ***** válasza:
csinalj meg egyet par nap mulva.az mar biztosabb lesz.en az első tesztemen nem lattam semmit.4nap mulva ott volt egy halvany csik.par nap mulva biztos ami biztis alapon csinaltam meg egyet.akkor mar ugyanolyan erős volt mint a kontroll csik.ebbol jol latszik hogy no a hormonmennyiseg fokozatosan.remelem osszejon!;)
2017. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. Késett 3 napot, de sajnos megjött. Ez a 2. alkalom- hogy a csíkok átvernek.
2017. aug. 17. 09:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vert át, mert száradási csík volt sajnos, ahogy gondoltam. Csak pont ezt fejtettem ki, hogy a sok bíztató hozzászóló még rásegít, hogy te is elkezd látni ami nincs. Sajnálom, szurkolok, hogy a következő hónapban egyértelmű 2 csíkod legyen!
2017. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!