Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelent? Negatív vagy...

Ez mit jelent? Negatív vagy lesz ebből még baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,ma teszteltem két csíkos lett de a második csík nem színes..

Ott van a második csík is de nem lett rózsaszín.

A melleim fájnak és fáradékony vagyok..

Tegnap kellett volna megjönnie de nem jött(viszont össze vissza szokott lenni úgyhogy így nem biztos a késés..)

De jele nincs arra hogy megjönne(máskor fáj a hasam meg érzem h.meg fog jönni)..

25érzékenységű volt a teszt..én ezt a tesztet negatívnak veszem.

Mikor teszteljek legközelebb?

Lehet ez még baba?


2017. aug. 16. 05:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem,hogy ugyan olyan vastag mint a másik csík..

X-epilnél pedig van ott egy halvány rózsaszín második csík amit 2napja csináltam..

2017. aug. 16. 06:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Fénykép?

De szerintem ha van ott halvány csík, akkor az baba.

2017. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tegyél fel képet.

A facelle teszt nekem már volt szellemcsíkos, itt gratuláltak is a kérdezők, aztán több más márka negatív lett.


Holnap reggel tesztelj 2-3 különböző teszttel, és ha ovu után vagy 14-16 nappal, akkor már biztosnak veheted az eredményeket.

Ha az egyik is akár halvány pozi, akkor megint 2 napra rá új tesztelés. Használj lehetőleg 10-es tesztet.

Predictor early jó teszt szerintem, az nekem még sosem hazudott.

2017. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia !


tegyél fel képet, hogy láthassuk !

2017. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!