Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor fog megjönni a menstruác...

Mikor fog megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ma 13. dpo-n negatívat teszteltem. Utrot szedtem, de ma már nem helyeztem fel a teszt miatt. szerintetek mikor fog megjönni?
2017. aug. 17. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A kisfiammal 15. Dpo-n teszteltem extra halvány pozitívat első pisiből. Én csak akkor hagynám abba az Utrot, ha a 16. Dpo-n is negatív, a 13.Dpo naggggyon korai lemondani a hónapról!!!
2017. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, ha ma délután beveszem és a reggeli kimaradt, azzal nagy bajt csinálok?

Abból is gondolom, hogy ez a hónap sem sikerült, hogy pár napja nagyon feszültek a melleim, de tegnap óta már csak nagyon enyhén érzem. A megjön érzés pedig főleg este jön rám, napközben mintha elvágták volna.

2017. aug. 17. 13:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a mait vedd be, amint tudod, aztán még pár napig szedd rendes időben. Az orvos hogy mondta egyébként, mikor kell abbahagyni?
2017. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A doki 10 napra írta fel,majd azt mondta, teszt és ha negatív abbahagyhatom. Van még itthon egyébként utrom, szedem még pár napig és ha vasárnap is negatív lesz, nem veszek be többet. Nem nagyon bízom benne, a kisfiamnál már az esedékes mensi napján délutáni pisiből volt egy nagyon halványka csíkom (az kb. 11. dpo lehetett).
2017. aug. 17. 14:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért én még drukkolok! 😊
2017. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon aranyos vagy :)Majd megírom az eredményt.

Utólag is gratulálok a kisfiadhoz :)

2017. aug. 17. 14:14
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem inszem miatt kell progit szednem, 15. dpo reggeli teszt után szoktam abbahagyni.De volt olyanis, hogy még a 16. napot megvártam, reggeli negatív lett, és így azért már nyugodt szívvel (bár rettenetesen szomorúan) tettem le.


hanyas és milyen teszt volt? a tüszőrepedés időpontja biztos?


Egyébként ha bizonytalan vagy, akkor a vérvételt is szokták ajánlani, az sose hazudik 14. dpon már úgy tudom.

2017. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Okés, várom! És köszönöm! :)
2017. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
10-es érzékenységű volt a teszt. Az ovuban biztos vagyok, mert uh-val követte a dokim, tüszőrepesztőt is kaptam mához pont 2 hete.
2017. aug. 17. 14:35
 10/16 anonim ***** válasza:

holnap és 15. dpo-n még mindenképpen teszteljél, lehetőleg ugyanolyan teszttel, mint most.


Ha 15. dpo reggelinél még semmi, akkor 99%, hogy sajnos tényleg negatív. :( De én nagyon szurkolok!


Inszemes válaszoló

2017. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!