Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik a menstruációm!...

5. napja késik a menstruációm! Szombaton kellett volna megjönni-e de még mindig semmi! Hétfőn csináltam egy tesztet de negatív lett! Mindig pontos 28 napos a ciklusom soha nem késett még! Szerintetek lehet még ebből baba?

Figyelt kérdés
Férjemmel megszakításos módszerrel vagyunk együtt!Nem tervezzük még a kis tesót de ha jönne akkor sem lenne baj! Hányingerem van és émelygek meg reggel éhgyomorra hánytam 2x!A bal mellemből pedig tej jött enyhe nyomásra!A hasam minimálisan görcsöl de inkább ilyen szurkát érzek!Tudom nem vagytok orvosok de azok a vélemények érdekelnek akik már voltak hasonló helyzetben!!Köszi :)
2015. dec. 16. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mar szerda van, csinalj uj tesztet!
2015. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Detto igy voltam 2 eve igaz mellembol nem jott semmi.Megszakitasos vedekezes pontos ciklus stb.Tettem is itt fel kerdest.5.nap delben tesztelteltem eloszor eros 2 csikosat! Ismeteld meg a tesztet ha van otthon :) Ha nincs vegyel holbap!
2015. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tesztelnék újra!
2015. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Van egy tesztem de csak reggel akarom megcsinálni!A mellem az fáj de inkább nagyon érzékenyek!
2015. dec. 16. 19:47
 5/19 anonim ***** válasza:
5 nap kesesnel 28 napos ciklusaiddal tok mindegy mar reggel vagy este :) Batorsag..csinald meg most! Ha nega megnyugodhatsz,ha nem happy van :)
2015. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát bátorságom az nem sok van a hétfői negatív teszt után!Mindenképp reggel csinálom meg mert a kisfiam az folyton rajtam csüng és nem tudnám nyugodtan mert az apja dolgozik ketten vagyunk! :)Csak tényleg jó lenn ha már ne is jönne meg!
2015. dec. 16. 20:12
 7/19 mandiga ***** válasza:

Én nemrég voltam hasonló helyzetben, viszont sajnos nem baba miatt volt, valószínű a hormonjaim "bolondultak" meg.

25 naposak a ciklusaim, nem volt tüszőrepedésem, ezáltal lett 43 napos ciklusom, ez volt novemberben. Megjött, nagyon gyengén, csak másfél napig, majd két napig barnáztam. Se görcs, semmi nem volt. A cicijeim nagyon fájtak mensi alatt is, utána is, és a jobb cicimet egy picit megnyomtam, és jött belőle sárgás átlátszó "előtej"?

Megijedtem, hogy valami komoly hormongondom van, mert hiába teszteltem, sajnos negatívak lettek. Ebbe a hónapban szerencsére volt ovum, viszont a 8. ciklusnapomon, így most 22. napra jött meg.

Az én példám nem a legjobb, viszont szorítok, hogy neked baba legyen.

Görbét vezetsz?

2015. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem vezetek!Én is gondoltam már hormonzavarra és cisztára is!De tényleg nem késett még soha és ez most így fura! Legjobb a babóca lenne!! :)
2015. dec. 16. 20:22
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia! nem akarlak elkeseríteni de én is így voltam az elmúlt két hónapban ugyan ezekkel a tünetekkel mint ami nálad van! Sajnos nekem 9 illetve 4 nap késéssel megjött és nem volt baba! :(

Drukkolok neked hogy remélem nem ez lesz mint nekem! Sok sikert! :)

2015. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
En is cisztara gondoltam rendszeres ciklus mellett aztan szep 2 csik lett a ciszta :D 2# voltam TESZTELJ!
2015. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!