Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye hogy teherbe...

Mekkora az esélye hogy teherbeestem? Ezek a tünetek jelentkezhetnek 1 hét után vagy csak a fogamzásgázló miatt van?

Figyelt kérdés
2. hónapja szedem a Ditinell nevű fogamzásgátló tablettát. 24+4 napos! Az első hónapban nem volt kapcsolatom,csak szedtem a gyógyszert nagyon pontosan.A +4 napban a 4. Napon jött meg a menstruációm és 4 napig tartott.Rendesen elkezdtem szedni a 2. hónapot augusztus 3-án de akkor még ugye tartott a menstruációm. Aug. 7-én lefeküdtem a barátommal de védekeztünk,majd augusztus 8-án és 10-én is de akkor nem és nem élvezett belém. Most augusztus 17-e van és 3 napja rosszul vagyok,fáj a fejem,az alhasam és fel van puffadva néha nagyon gyenge hányingerem van és a melleim is megduzzadtak,a mellbimbóm is. Lehetséges hogy teherbe estem,vagy ez azért van mert a gyógyszer szedésének a közepén vagyok, esetleg peteérés? Kicsit félek.

2017. aug. 17. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hét után nincs semmi tünet,csak miután kimaradt a menzeszed pár nappal, tehát teherbeesés után 2 héttel, plusz pár nap.
2017. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mutka válasza:

Nekem az utolsó menstruáció első napja után 2 héttel lett tünet (megnőttek a melleim és fajták is, aztán az utolsó menstruáció után pont 4 héttel hánytam 1x) A kimaradt vérzés 2. napján teszteltem, másfél éves a kislányunk. :) tehát tünet lehet korán, minden test más.


Viszont a gyógyszer, ha pontosan szeded, tényleg véd és így simán lehetnek a tüneteid attól, hogy szeded és hat a hornonjaidra.

2020. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!