Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 nap telt el az egyuttlet...

11 nap telt el az egyuttlet óta. Jelentkezhetnek már ijenkor a terhességre utaló panaszok? Mert a hasaljam faj. Volt egy kis szedüles es hanyinger is. Es a mellem megduzzadt. Szerintetek? Terhessegtöl lehet vagy meg nem.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Atyaég....nem, nem lehet.

De tizenéves csitriként nem ilyen hülye kérdéseket kéne kiírni, hanem védekezni!

2016. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az "ijen" pedig iLYen!
2016. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uristen..ez oltogatos oldal vagy mind IJEN mereszek vagytok..meg tizeneves csitri talan egy tizeneves azert tesz fel ijen krtdeset mert nem tudja meg..vagy talan ti alapbol tudtatok haha vicces..ezt a vedekezes meg blabla haggyuk jo mert talan 18 evesenek mar nem korai de mennyit hallani sokkal alatta haggyuk már..feltettem egy kerdeset aki meg nem tud ra valaszolni taguljon senki nem kivancsi az arcoskodasotokra..
2016. ápr. 8. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a megtermékenyülés után kb. 10 nappal már feszült a mellem, meg iszonyú fáradékony voltam, de a hasam nem szurkált vagy ilyesmi. Ugyanakkor a mellfeszülés a menzesz előtt lehet pont a menzesz jele is. Vannak nagyon érzékeny tesztek, nekem az kimutatta a terhességet 11 nappal az együttlét után. Az lenne a biztos, ha vennél egy ilyen tesztet, ha tudsz.
2016. ápr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. ápr. 9. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg inkább helyesen írni, mert ha valakinek a szexhez van esze, akkor néha a helyesírási szótárt is forgathatja.

Például: haggyuk=hagyjuk

2016. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!