Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. Dpo-n nagyon halvany...

11. Dpo-n nagyon halvany rozsaszin masodik csik a teszten?!

Figyelt kérdés

X epil teszt, a tegnapi full negativ lett elsö pisiböl, ez most reggeli masodik pisiböl van, es nem szaradasi csik tutira, mert 10 percen belül jött ki. Szerintetek? Ez baba lesz? Valaki volt igy mint en?

[link]



2017. aug. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ezen én nem látok semmit, de két hete nekem is halvány pozitív volt 11. dpon az x-epil és tényleg baba van a dologban. (Élőben látszott, de fenykepen nem.) Már látszik petezsak.

Drukkolok!

2017. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En szabad szemmel latom a nagyon halvany csikot, eddig sosem volt ott csik korabban, es ez rozsaszin is.

Most hogy mar megszarad lassan, most is latszik,talan kicsit jobban is.

[link]

2017. aug. 19. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek tetted fel 2x?
2017. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez száradási csík. Nekem is ilyen volt, de nem volt baba. A mostani tesztek nagyon gyengék, szinte mindegyiken van ilyen csík. Inkább vegyél valamilyen másik fajtát.
2017. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Látom nulla %os lettem.😁


Ezért írtam


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Bezzeg ha mas tesz ilyet h 2-3x kerdez akkor bunkóztok 😂

2017. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!