Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam barátnőmmel...

Együtt voltam barátnőmmel óvszer nélkül de mielőtt elmentem volna kihúztam. Nagyon aggódott ezért vettünk terhességi tesztet 2 hétre rá és negatív lett van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hét után már kimutatná a teszt.
2017. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nincs mitől tartanunk?
2017. aug. 19. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy,hogy terhes vagy sem,következő alkalommal úgyis megint ugyanígy fogjátok csinálni,egészen addig,amíg végül tényleg teherbe ejted.
2017. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vadmacska18 válasza:
0%
Kedves kérdező mi is úgy voltunk és még mindig úgy csináljuk szerintem amúgy nem figyelj már pozitív lett volna de biztonságosabb lenne ha gyógyszert szedne ha nem akartok óvszert.
2017. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem kizárható, hogy terhes.


A spermiumok 3-4 napig is életképesek számukra ideális körülmények között a petevezetékekben, így ha pár nappal az aktus után van a nőnek peteérése, akkor onnan ketyeg az az idő, amin belül a tesztek kimutatják a HCG hormont.


Plusz ez biológia, nem matek - a megtermékenyítés után nem mindenkinél ugyanannyi idő alatt kezdődik meg a beágyazódás.


(Nekem pl. az első várandósságomnál az ovuláció után 14-15 nappal még egyértelműen negatív eredményt adott a teszt, a 18 napon lett pozitív.


Ha nem örülnétek egy meglepetés babának, akkor fontos lenne, hogy védekezzetek - de ezt szerintem te is tudod.

2017. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!