Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késő menstruációs para (történ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő menstruációs para (történet kattintás után)?

Figyelt kérdés

Vázolom a történetet:

A barátnőmmel (17) kb. 2-3 hete, csak úgy kipróbáltuk, milyen óvszer nélkül szeretkezni, olyan 15-20 mp-re, nem élveztem el benne, gumival folytattuk. Amilyen ügyesek voltunk, az nem jutott eszünkbe hogy épp a ciklusa közepén van, a 14. napon, így ez már aggodalomra adott okot. Most pedig, két héttel később, késik a menstruációja. Soha nem szokott, sőt mindig a kiszámolt időpont előtt egy nappal jön meg neki. Nagyon megijedtünk így vettünk egy tesztet ami negatív lett, de ettől függetlenül még mindig nem jött meg (két nap késés után volt pár csepp valami de semmi lényeges) és emiatt borzasztóan stresszel és ideges, retteg hogy mi van, ha mégis baj van.


Minden előítélet és szidás nélkül, tudnátok esetleg valami (megnyugtató) választ adni, hogy mi okozhatja ezt, mekkora esélye van annak hogy mégis terhes, és hogy mit csináljunk?



2016. máj. 7. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:
(jelenleg 3 napja késik neki)
2016. máj. 7. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A stressz miatt kesik.


Legkozelebb meg hasznaljatok gumit az elejen is ciklus ide ciklus oda.

2016. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően kicsi az esélye annak h terhes legyen.valószínűleg a stressz okozza a késést.plusz 17 évesen nagyon belefér a késés. Én 22 vagyok de nekem is szokott késni még mindig.pedig van h 5-6 honapig percre pontosan megjon utana kesik 1 hetet.azért az emberi szervezet nem egy gépezet h pontosan működjön mindig minden.szoval nyugi de legkozelebb megfontoltabban :)
2016. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert szerintem a biztonság kedvéért csinaljatok meg egy tesztet.. Es ne hazardirozzatok. Huzzatok fel a gumit, elejétől-végéig, es akkor nincs para!
2016. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!