Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehetett...

Beágyazódási vérzés lehetett vagy az még korai lenne? Sikerülhetett teherbeesnem?

Figyelt kérdés
Menstruációm 5-6 nappal korábban érkezett, július 31.-én majd augusztus 4.-én elmúlt. Párommal 5.-én és 8.-án voltunk együtt. 17.-én reggel rózsaszínes folyásszerűt tapasztaltam majd kevéske piros vért, Azóta semmi viszont igencsak szúrkál a bal petefészkem időközönként és mintha a mellbimbóim is néha nagyon érzékenyek lennének. Soha nem tapasztaltam még ilyet és két menstruáció között sem voltak tüneteim. kinek mi a tapasztalata? talán sikerült teherbe esnem? szeretnék már babát nagyon. :) (25/l)
2017. aug. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hany napos a ciklusod? Nem inkabb peteeresed volt 17-en? Sztem az volt... 6. Meg 9. CiklusNap ha egyutt vtatok az meg korai hacsak nem 20-23napos az egesz ciklusod.
2017. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végig gondolva, lehet...a ciklusom pedig mostanában elég változó lett. Kicsit korán éltem bele magam valószínű, :/ csak azért gondoltam mert pl a peteérésem sosem járt még ilyen sőt semmilyen tünettel.
2017. aug. 21. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat nekem pecsételés mondjuk nem volt (talan egyszer) de puffadás, a petefészek fájdalom, hasszurka, mellfajdalom, ezek mind a pé-t jeleztek. Voltatok egyutt előtte utana vagy aznap? Akkor kb 30an mutathatja egy érzékeny teszt. Vagy a legjobb ha onnan szamolsz 14 napot (17.-tol) es ha aznap nem jon meg, teszt. 1vtam.
2017. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. :)
2017. aug. 21. 21:00
 5/6 A kérdező kommentje:
majd meglátjuk :)
2017. aug. 21. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba?
2017. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!