Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki így? Korai...

Járt már valaki így? Korai terhesség jele vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
12-én kellett volna megjönnie. Az elmúlt 3 hónap nagyon pontos volt. Sokat görcsöltem, hányingerem is volt. Tegnap este szexeltünk párommal, és utána kicsit véreztem (ilyen még nem volt velem), halványpiros, rózsaszínes, nem sok, nem barnás. Azt hittük "beindítottuk" a menstruációt, de azóta semmi. Beágyazódás lehet, vagy nektek milyen volt? Megszakítással védekezünk, mert nem bánnánk a gyereket.

2017. márc. 14. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Megszakitással csak akkor jön össze, ha nem akarod, nekem tizenévekig nem jött úgy össze. Valószínűleg megsérülhetett a nyálkahártyád szex közben.
2017. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!