Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mit kéne kipróbálnom,...

Vajon mit kéne kipróbálnom, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

7 hónapja próbálkozunk lassan és eddig csak negatív tesztek egymás hegyén-hátán. Májusban elkezdtem folsavat szedni, bár az utóbbi időben nem szedem rendszeresen... Június vége felé elkezdtem E-vitamint is szedni és a páromat is megkértem, hogy szedje. Ezen kívül szoktam inni cickafark teát, most a barátcserjén gondolkozom bár azt úgy olvastam, hogy a kapszula hatásosabb. Esetleg gondolkodom még valamiféle terhesvitaminon de nem tudom mennyire érdemes azt szedni terhesség előtt. Még az is a baj, hogy általában 4 naponta tudunk együtt lenni sajnos és volt amikor az ovu pont arra az időszakra esett, viszont máskor ott volt a közelben.

Szerintetek mit lenne érdemes kipróbálni?


2017. aug. 22. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem vékony a méhnyalkahártyád, akkor az e vitamin nem szükséges neked.

A teákat szerintem nyugodtan elfelejtheted, sok hatásuk nincs.

A barátcserje kapszula akkor kell ha rendszertelen nagyon a ciklusod.

Folsavat szedd mindenképp, mellé jól jöhet a terhesvitamin, akár úgy is, hogy 2 naponta szeded csak, hogy felturbózd a vitamin raktárakat terhesség előtt.

Ovu környékén jobb lenne naponta, kétnaponta együtt lenni.


Méred esetleg a hőd,ovu tesztelsz?


1 év után javasolt a meddőségi kivizsgálás, ha nagyon szeretnéd esetleg sperma vizsgálatot és nálad hormon vérvételt lehet csináltatni, ebből sok minden kiderülhet, ha ezekkel esetleg gond van.

2017. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátcserjet en mar feladtam. 3 hónapos kuraba szedtem. En is e vitamint, D-t , Es terhes vitamint szedek. Azon belül is a trimesztert kezdtem el, mert sok jót olvastam róla. Teakat próbáltam anno en is, meg mehpempot is, de semmi.. nem hozta meg az eredményt. Mi másfél éve próbálkozunk, minden rendben van mindegyikünknel. Kitartás !
2017. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!