Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a barátnőm?

Terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 19-én voltunk együtt legutóbb, előtte 10-én került sor együttlétre. 21-én lett volna az első napja, mégsem jött meg neki. Fizikailag képtelenség a várandósság kérdése, semmi baleset nem történt, előváladékkal sem került kapcsolatba. Annyira vigyáztunk, hogy óvszerhúzás előtt orális közösülés történt, ezt követően mégis mikor óvszer felhúzása közben hozzáértem péniszemhez, nem görgettem tovább a kezemmel az óvszert, hanem lecseréltük tisztálkodást követően. 19.-ei együttlétünk során volt először velem orgazmusa, ez ugye 2 nappal az menzeszének kezdete előtt történt. Előtte kisebb italozások történtek, amin kicsit túlzásba vittük sajnos. Most kezdett diákmunkán, én arra gondoltam, ez is közrejátszat, illetve hogy a napokban volt, hogy kicsit idegeskedett. Első nap, mikor nem jött meg neki, azután megint csak idegeskedés jött. Ezek az előzmények. Szakadás, figyelmetlenség nem volt. Ha még is várandós lenne, nem tudnánk a pontosan, mitől. Vett tesztet, eddig csak egyszer este nézte, az negatív lett. Szerintetek?

2017. aug. 23. 22:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én szerintem ezek az előzmények közrejátszhatnak a mostani helyzetbe, de mindketten aggódunk, mert még nem férne bele az életünkbe.
2017. aug. 23. 22:08
 2/11 anonim ***** válasza:
védekeztetek rendesen? igen. akkor meg minek aggódtok? majd megjön neki, ha 2 hétnél többet késik menjen el dokihoz mert hormongondra utalhat.
2017. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a 10-ei együttlét során történt baleset adna okot az aggodalomra. De ilyen körültekintő elővigyázatosság mellett nem sok esélye van. Ilyenkor ki kellene mutatnia a tesztnek is. Ha nagyon izgul, és még két nap múlva sem jön meg, új teszt, ha az is negatív, akkor inkább azon kell gondolkodni, mi miatt rendszertelen a ciklusa.
2017. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg mindig figyeltünk, szerintem a 10-ei alatt sem volt baj. Igaz, vaginában történt orgazmus, de óvszer mindig minden esetben volt.
2017. aug. 23. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:

ha terhes akkor nem tőled!

De nem terhes csak rendszertelen a cikusa menjen dokihoz irasson fog.gatlót.

2017. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig általában viszonylag pontos volt neki. Mióta vezeti, inkább korábban jött meg neki, volt, hogy 5 nappal korábban, mint ahogy a naptára írta.
2017. aug. 23. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért 3 napot bárkinek késhet, majd megjön neki, a gumi megbízható, jól használtátok, ne aggódj.
2017. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baràtnőd? Jól feltételezem hogy mostanàban vesztette csak el a szüzességét? Mert egyébként az is okozhatnà a menzesz késését.
2017. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
19 éves, valóban mostanában veszítette el, de nem az első menstruáció, ami az első eset után jönne. Egyébként a mai napon is megcsinált egy tesztet, az is negatív lett. Ennyi idő után már kimutatná?
2017. aug. 24. 07:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem az első menzesze lenne az első eset óta. Korábban volt, hogy vagy 5 nappal korábban jött meg neki, volt, hogy naptár szerint pontos volt. Most meg már ma kéne legyen a 4. napja. Reggeli tesztet csinált, nehatív lett. Én az előzményekre gondolok, hogy az tolhatja, meg az, hogy rastresszel. Ez az egész egybevetve talán most így rendezte a szervezetet.
2017. aug. 24. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!