Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit szükséges szedni a...

Mennyit szükséges szedni a terhes vitaminbol?

Figyelt kérdés
Meg sajnos nem vagyok babás, de már szedek vitamint. Napi 2db-ot ír a doboz. Szerintetek érdemes a 2db, vagy elég az 1 is? Femibiont szedtem, de most váltottam trimeszterre.
2017. aug. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Egy is eleg.
2017. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első körben én nem terhes vitamint szednék, hanem sima folsavat! vagy, ha nagyon terhes vitaminozni akarok, akkor 1 szem terhes vitamint és 1 szem folsavat szednék! Mivel a folsav elengedhetetlen inkább csak azt erőltetném, mert nem mindegyik terhes vitaminban van vagy ha igen nem akkora mennyiségben..én a gravidát szedtem, de akkor már várandós voltam mikor elkezdtem és azért döntöttem mellette, mert akkor csak abban a terhes vitaminban volt folsav...abban az időben kezdték nagyon reklámozni a trimesztert a védőnőm is folyton azt ajánlgatta...de kitartottam a gravida mellett😀 de ne görcsölj rá nagyon az is akadályozhatja a teherbeesést...én is görcsösen szerettem volna és amikor már úgy voltam vele, hogy pihentessük a baba projektet jön amikor jönnie kell, akkor 1 hónapra rá terhes lettem...remélem sikerrel jársz és nem sokára 'babás' leszel😊
2017. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz én femibiont szedek, napi egyet ír a tàjékoztató. Tegnap volt az első vizsgàlatom, az orvos azt ajànlotta, hogy csak 2 naponta egyet vegyek be. Babatervezés előtt én Inofolicot ittam és E vitamint szedtem. Az első tervezett hónapban megfogant.
2017. aug. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Trimesztert szedek. Napi kettőt . Délután sok folyadékkal.
2017. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy köze lehet-e a vitaminhoz, de 2 napja (mióta szedem a trimesztert) délutánra annyira kiszáradok. Pedig nagyon sokat iszom. Lehet köze hozzá?
2017. aug. 23. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!