Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek ovuláció jelei lehetnek?

Ezek ovuláció jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

Még nem csináltam soha ovutesztet de kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok és ezek mellett mikor a legérdemesebb együtt lenni.


A ciklusom általában 30 napos, plusz-mínusz 1-2 nap. Két menstruáció között középtájt szokott híg folyásom lenni (naptárt vezetek, azokra a napokra írja az ovulációt) és egy kis vérpötty is szokott lenni a papíron, vagy ilyen barnás pötty, mint egy kis darabka. Szokott ekkor krémszerű fehér folyás is lenni. Pár napig tart ez az egész de az a vérszerű dolog csak egyszer szokott lenni. Talán amikor az a vér van, akkor lenne érdemes együtt lenni? Vagy ezek közül vajon mikor? Sajnos azt sose jegyeztem meg, hogy a vér melyik napokon volt.


2017. aug. 24. 12:38
 1/1 cukicsillag2017 ***** válasza:
Igazából én úgy tudom, hogy ezek a "tünetek" híg folyás és társai az ovuláció előtti napokban vagyis igen annak környékén vannak. Mivel a hímivarsejtek (fiú 24 óra, lány akár 72 óra) életképesek így nem csak egyetlen egy nap játszhat, ebben az időszakban igen érdemes gyakrabban összebújni, legalábbis mi is így próbálkozunk. Most vagyunk a második ilyen hónapban, de igazából akkor szeretkezünk amikor jól esik...
2017. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!