Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok és 2 éve menstruálok. Az utóbbi egy évben elég rendszertelenné vált, előtte mindig szépen megjött, majdnem mindig pontosan 28 napra, később elkezdett késegetni, még nem feküdtem le a barátommal, csak petting volt, de egyszer úgy beparáztam, hogy még terhességi tesztet is csináltam, negatív lett majd 50. napon meg is jött. Tehát egy ideje már össze vissza menstruálok 33-50 napig bármi lehet, természetesen már van időpontom orvoshoz. A kérdésem mégis az lenne, mivel megint nagyon izgulok, hogy lehetek e terhes, ha a barátom megujjazott és előtte magához ért, de megtörölte a kezét. Azóta már egyszer meg is jött, de az e havi tulajdonképpen már kimaradt.

Ha nem vagyok terhes, ami szerintem elég valószínû, akkor mi bajom lehet? Azon gondolkodtam, hogy nem állt még be, de az első évben teljesen normális volt, úgyhogy nem értem. Szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 25. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi! Egy csoda lenne! :)
2017. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elarulok egy titkot: nalam egyetlen egy evig volt kepes rendszeresen jonni 14eves koromtol es most 23vagyok. Ugyhogy van hogy ingatag. Bar en visszautasitottam a fogamzasgatlot amit irt volna az orvos hogy tegyuk rendbe. Tobb lett volna a hatranya. Pl hizas :)
2017. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem para, ha rendszertelen, de remélem tudod, hogy ezért kell sokkal jobban észnél lenned, (ha már csinálni fogjátok). Ha majd 18 felett a nőgyógyász ír fel fogamzásgátlót, akkor pedig elég pontos lesz - a megvonásos vérzés...
2017. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!