Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek- e terhes ha nem...

Kivivien kérdése:

Lehetek- e terhes ha nem mutatja ki a teszt, de a menstruációm kb 3 hete nem jött meg?

Figyelt kérdés

Nos, nekem nagyon rendszertelen a menstruációm, de az utóbbi 3 hónapban szépen megjött rendesen. 21 éves vagyok, és Július 11-én jött meg utoljára, július 31-én vettem ovulációs tesztet és kimutatta hogy az nap vagy egy nappal előtte volt a ovulációm. Én a párommal 29-30-31-én is együtt voltam.

A következő a kérdésem, hogy vettem terhességi tesztet már kb 10 szer és mindegyik negatív volt. De viszont a menstruációm sehol, valamikor hányingerek törnek rám, és volt már pecsételő vérzésem és barnázásom is. Semmi más tüneteim nincs csak a hányinger meg a pecsételő vérzés meg valamikor görcsöl a hasamalja és szúrkálásokat is érzek. Ezekkel a tünetekkel lehetek terhes? Ti mit gondoltok?



2017. aug. 22. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valoban juli 31 volt ovu akkor már így 21-22 nappal utana kene pozi teszted legyen. Nekem ilyen esetben ciszta miatt kesett sokat. Norcolutot kaptam, megjott aztan jott a baba is
2017. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok mint te, annyi különbséggel, hogy nekem a július egy az egyben kimaradt és eddig az augusztus is, ma volt barnám szóval szerintem a napokban meg fog jönni. Nekem is negatívak lettek a tesztjeim, én már nem fűzök hozzá nagy reményeket, itt más probléma lesz. De olvastam a neten, hogy volt aki már alig 10 hetes terhes volt mire a teszt kimutatta! Addig full negatív volt. Többen írtak ilyesmit, szóval semmi semi kizárt. Az orvosok is azt mondják, hogy a teszt sem megbízható teljesen akár pozitív, akár negatív.


Amúgy nem tudom, hogy próbálkoztál-e valamivel a ciklusoddal kapcsolatban de én ajánlom neked a cickafarkfű teát. Mióta iszom napra pontosan megjön (kivéve most, de most nem is nagyon ittam). Párszáz forint egy zacskóval és elég egy darabig.

2017. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
De miert nem mentek nogyogyaszhoz? En ennyit ki nem birnek.
2017. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most 31-én megyek nőgyógyászhoz, remélem nincs semmi gond és baba van a dologban :)
2017. aug. 22. 21:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a pecsételő vérzés mellett egy kis rózsaszín folyásom volt, az mire utalhat akkor, ha nem vagyok terhes?
2017. aug. 23. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes! Nálam még a 3 hónap eltelte után is negatívat mutattak a tesztek.
2018. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!