Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Minden jel amit eddig észrevettem olyanok amik menstruáció előtt szoktak előjönni (érzékeny mellek, petevezeték beduzzadása, alhasi és derék fájás). Nem késik, de még nem is kell megjönnie csak jövőhéten, és ha minden igaz olyan 1hetes lehetnék. Csak nem tudom biztosra, és már nagyon szeretném tudni. Ezek szerint akkor nem jött össze? Egyébként pár napja volt egy csúnya felfázásom is, vagyis hát még mindig tart....

2017. aug. 25. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a petevezetéked be van duzzadva? :D
2017. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még csak meg se kellett jönnie, nem késik. Most komolyan, erre milyen választ vársz??? Szerinted valaki azt fogja mondani, h aha, tuti terhes vagy, gratulálok?
2017. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te terhes vagy. Tuti. Az agysejtjeid epultek be a petevezetodbe. Attól van beduzzadva. Ez a terhesseg elso jele meg az ha reggel a jobb oldaladra fekve kelsz fel. Ezt figyeld jol a következő 3 nap.
2017. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hetes lennel... Gondold ezt at... Olvasgass meg a temaban... Egy hetes terhesseg mint olyan.... Nem nagyon okoz tunetet. Valoszinuleg meg fog jonni. Ha kajd kesik akkor esetleg felmerulhet terhesseg. Addig nem. Keseskor teszt. Ez az utja modja a dolognak. Elore josolgatni meg... Petevezetek dagadast nezegetni... Plane ha ugyanazok a tuneteid mint szokott. Akkor mibolt kene nekunk tudnunk xd meg te se tudhatod. Senki se tudhatja... Turelem
2017. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!