Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gumi nélkül szexeltünk! Lehet...

Gumi nélkül szexeltünk! Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 100.000 fel lett téve ez a kérdés már, de most az egyszer történt meg az ilyen és nagyon bánom..Tudom, hogy az előváladékban is lehet sperma. Hozzátenném, hogy nem élvezett belém, jóval előtte kivette, és füvezik - ezt abból a szempontból, hogy utánaolvastam és elvileg azoknak nem olyan jó minőségű a spermája, nem olyan életképesek stb..(kb. 25 éve drogokhoz nyúl)..Elkapott a hév és bánom már, mondta persze hogy ne aggódjak de egyszerűen nem tudom..PRIVÁTBA IS ELFOGADOM A VÁLASZOKAT!

2017. aug. 25. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés teljesen felesleges volt.
2017. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
"Tudom, hogy az előváladékban is lehet sperma." Van még kérdésed?
2017. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Leírtad a választ. Sok füves pasinak összejön a gyerek, lehet, h kicsit rosszabb minőségű a spermája, de ahhoz oké, h jól teherbe ejtsen.
2017. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha 25 éve drogozik csoda, hogy még felállt... bocsi. De van egy rossz hírem, masszív alkoholista ismerős is tudott gyereket csinálni. Ha tényleg időben kiszállt az azért némiképp csökkenti az esélyt a terhességre.
2017. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy lehet, de nyilván kisebb az esély, mintha nem vette volna ki. Mégis mit mondjunk? Kétesélyes a dolog.
2017. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Baj nem, max teherbe esel. Amit gondolom akartok, ha már nem védekeztek, hiszen minden szexuális életet élő tudja hogy védekezés nélkül BÁRMIKOR teherbe lehet esni.
2017. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát jó..Mindenki csinálta már így szerintem, nem kellene a fejemhez cseszni mert tudom.
2017. aug. 25. 22:27
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát nyugtasd ezzel magad, ha úgy jobb...
2017. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát nem jobb de pl akik csinálták így azokkal mi volt?!
2017. aug. 25. 22:34
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Én csináltam így legalább 10 évig és nem lettem terhes, de lehet csak szerencsém volt, vagy a pasim volt ügyes, ki tudja.
2017. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!