Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gumi nélkül szexeltünk! Lehet...

Gumi nélkül szexeltünk! Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 100.000 fel lett téve ez a kérdés már, de most az egyszer történt meg az ilyen és nagyon bánom..Tudom, hogy az előváladékban is lehet sperma. Hozzátenném, hogy nem élvezett belém, jóval előtte kivette, és füvezik - ezt abból a szempontból, hogy utánaolvastam és elvileg azoknak nem olyan jó minőségű a spermája, nem olyan életképesek stb..(kb. 25 éve drogokhoz nyúl)..Elkapott a hév és bánom már, mondta persze hogy ne aggódjak de egyszerűen nem tudom..PRIVÁTBA IS ELFOGADOM A VÁLASZOKAT!

2017. aug. 25. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Ugyan mi 3 évig megszakítassal vésekeztünk a férjemmel, és nem lett semmi. Ellenben mikor akartuk a babát, második hónapban sikerült.
2017. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. aug. 26. 01:28
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, nem, nem csinálta így mindenki, legalábbis akkor nem, mikor még nem akart gyereket. Többek között én sem, sosem lennék ilyen felelőtlen és nem játszanék se az én, se a gyerekem életével. Aki nem akar gyereket az védekezzen MINDIG mikor akció van.
2017. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Baj nem,max. gyerek.
2017. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon vicces volt! Inkább ne is írj ide
2017. aug. 28. 18:31
 16/17 anonim válasza:
100%

Tudom hogy régebbi kérdés.

De ne haragudj kérdező, igazuk van azoknak akik azt írták, hogy védekezni kell. Feltettél egy kérdést és ezzel vállaltad azt, hogy fogják páran ezt írni. Nem tudom mennyi idős vagy, de ez nem játék, muszáj odafigyelni mert sokszor könnyen meg lehet a baj.

Persze remélem, hogy nem történt baj.

2017. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem lett baj. És nemis lesz már. Gumival védekezünk
2017. szept. 27. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!