Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még remény?

Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem hogy 2016 ban szültem a kisfiamat.sokaig 2017 majusig nem volt menstruációm,majd június es július 16..- án is meg jött 3napra.kevesebb mennyiséggel görcsök nélkül mint a terhessegem előtt.augusztus 4, es 14.- en voltunk együtt párommal majd 16. - án már nem jött meg.szeretnénk egy kistesót. Ma reggeli x-epil teszt halvanyan latszodott hogy pozitiv pár nappal előtte viszont semmi.lehetseges hogy mint az első kisfiamnal menstruáció előtt jött össze a baba? két napja volt rozsaszines nyákos folyásom ezutan lett halvány a teszt. Lehet beágyazodas jele? Elore is köszönöm a valaszokat.



2017. aug. 26. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű a 14-én sikerült összehozni, ha ez a kérdés, de milyen menstruáció előtt?? Azt mondtad nem jött meg.

Késői peteérésed lehetett, ez valószínűleg egy hosszú ciklus lett volna.

2017. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16.án jott meg elotte ket honapban azaz junius es juliusban is igy augusztusban is arra szamitottam. Remélem erősödni fog a teszt jövőhétre.
2017. aug. 26. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gratulálni szeretnék, szerintem összejött a pici, de a rózsaszínes folyás miatt már aggódnék. Azért 1-2 nap múlva tesztelj
2017. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Még mindig nem jött meg.tegnap reggeli tesztem halvány pozitív lett de száradás utan alig látható igy szeretnék majd még egy tesztet csinalni par nap mulva.

Mar csak átlátszó nyákos folyasom van es ma reggel mar hanyingerrel ébredtem. Bizok benne hogy tenyleg baba van a dologban :)

2017. aug. 28. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!