Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. dpo teszt kép, jól gondolo...

13. dpo teszt kép, jól gondolom, hogy nincs remény ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ezt a tesztet először próbáltam, 10-es érzékenységű, ma reggel első vizeletből készítettem, 13.dpo, holnapra nem várom.

Azt hallottam, ez ilyenkor már nagy valószínűséggel kimutatná..

Nekem ilyen lett, élőben extra halványan sejlik egy második csík, de így 13.dpo erősebbre számítottam. 🙁

Szerintetek?


[link]


Köszönöm


2017. máj. 19. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Vmit mintha látnék én is
2017. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Holnap vagy holnap után próbáld ujra facelle teszttel. Nekem az a 9.dpo n mutatta
2017. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valószínűleg venni fogok másikat, pedig jól feltankoltam ebből a tesztből, pont ezért, hogy ne kelljen rohangálni boltokba.

Viszont örülök, hogy más is látja, ezek szerint tényleg látszik valami, és talán van még remény?! 🙂

2017. máj. 19. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez one stepes?

Nekem az a 13dpon idontul volt ilyen. Es volt is baba csak elhalt 6 hetesen.

De amugy meg mindenki tudja h a halvany pozi is pozi

2017. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is látok valamit, és így jártam mint te, nekem a predictor early már szép pozitív volt aznap délután. :) drukkolok!
2017. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha időn belül jött ki akkor lesz ott valami,csak várj 2 napot hogy tudjon erősödni :)

2017. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Időn belül lett ilyen, kB egy perc múlva jelent meg rajta, de őszintén szólva akkor még halványabb volt ennél is, mintha egy másik csík helye lett volna csak, aztán rá pár percre, mikor száradt ki a teszt, akkor lett jobban kivehető rózsaszínes.

Nem tudom mi lehet ez, holnapra nem várom, kicsit érzem a hasam már görcsölgetek, de nem erősen. Remélem nem jön meg holnapra, és lesz lehetőségem újra tesztelni..

2017. máj. 19. 18:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizonyara te is nagyon jol tudod, hogy sokaknak csak keses utan mutatja ki a teszt.
2017. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amig nemjön meg addig minden esélyed megvan hogy összejöt,Drukolok😊
2017. máj. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Halványan én is latok valamit. :) Drukk :)
2017. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!