Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy beképzelem a...

Lehet hogy beképzelem a terhességet?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 napja voltunk kettesben elkeztem szájjal kielégíteni de nem ment el.így ő befejezte magának. Elment megtorolte a kezet es uttána ott lent simogatott de nem volt a hüvelyem körül mert nekem megvan és tempon is volt bennem.sokan írták már hogy ez igy nem lehetseges h terhes legyek.és már beképzelem magamnak mert annyira nem szeretnék babát lehetseges ez?
2017. aug. 28. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Beképzeled, mert így nem tudsz terhes lenni. Menstruáció alatt nincs peteérés, amúgy sem jutott be semmi.
2017. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy ez tévhit hogy nem lehet terhes az ember menstuálció közben.
2017. aug. 28. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Hányszor írod még ezt ki? Nem, nem lehetsz terhes, ne legyél már ennyire befosva.
2017. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Igazából ELŐFORDULHAT, hogy valaki terhesen essen teherbe, de elég ritka.


De te nem vagy terhes, nyugodj meg. A spermium nem mászik be a hüvelyedbe

2017. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az valóban tévhit, de ne aggódj, mert te nem vagy terhes.
2017. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pff. Olyat mar lattam h valami mensi alatt terhes lesz, de az utána szót "uttána"-nak meg nem. Max..utanna.

Te meg nem vagy terhes max.paranoias.

2017. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem unod meg ezt a kerdest?! Mas baromsag nem jut az eszedbe?! Ha 100an irjak h terhes v akk mi van? De NEM vagy az! Menj dokihoz inkabb! De ne csak nodokihoz..
2017. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!