Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 3-najátol napi 3x1...

Eva4 kérdése:

Ciklus 3-najátol napi 3x1 clostyilbegyt szedtem 5 napig ma vagyok a 8 napon reggel barna volt a folyásom a hasam derekem fáj lehet ilyen korán peteérés?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor szedtem legkorábban a 11. napon volt ovuláció. De barna folyásom akkor sem volt, derekam sem fájt.

Mikor kell ultrahangra menj? 9-10. nap körül?

2017. aug. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma kell menem a 9- ik napon
2017. aug. 29. 06:17
 3/5 A kérdező kommentje:
A 9-ik napon nem látott a doki semmit vissza kell mennem 5nap mulva. A gyogyszer beszedése után hanyadik napon van peteérés?
2017. aug. 30. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok, én összesen 9 hónapban szedtem az évek alatt, 3-7. ciklusnap és mindig a 11-14. ciklusnap lett tüszőrepedésem, általában két tüsző is volt. Ha 9. nap nem látott semmit a doki, lehet valami hormonális gond van. Hány naposak a ciklusaid? Milyen vizsgálatok voltak a gyógyszer előtt?
2017. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendszertelen a ciklusom 30,32. de volt már 40-is.most utoljára 21-én volt meg a menzeszem. már szerintem látni kellet volna az uh on kedden kell vissza mennem azt mondta a doki h adni fog egy szurit de azt minek? nem értem
2017. aug. 31. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!