Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszeretném probälni a hőmérőz...

Kiszeretném probälni a hőmérőzést, a baj csak az hogy nem megoldhato az hogy egy időben mérjem. Szeintetek van igy is értelme? 2 műszakban jarok dolgozni ha délelött megyek akkor reggel 4 kor kelek

Figyelt kérdés
Ha délutan megyek akkor pedig este 11 ora utan érek haza mire lefekszem mar van éjfél 1 ora ha fel is kelnék masnap reggel 4 kor megmérni a hőmet csak 3-4 ora alväsidőm van.Ha egyik héten reggel 4 kor mérném masik héten meg reggel 7 kor az ugy nagyon nem lenne jo ugye? Nem lehetne valami szämolgatässal összehozni? Szeretném tudni hogy van e peteérésem mert az lh teszt amit mult honapban csinältam nem volt egyértelmüen pozi és még a baba sem sikerült eddig.segítsetek mi tévő legyek?

#alvás #baba #hőmérőzés #lh teszt.peteérés
2016. ápr. 18. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

jó az úgy is, ne aggódj :)

csináld 1-2 hónapig, aztán meglátod, hogy alakul a hőd.


én 6kor kelek... de ha 5körül felébredek mert pl ki kell mennem, hát mérek akkor és azt írom be. hétvégén meg 8kor mérek, vagy amikor éppen ébredek.


a lényeg, hogy ébredés után azonnal. nincs felkelés, nincs mászkálás...

2016. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem pozitív az ovu teszted, akkor ne hőmérőzz, hanem keress egy jó nődokit.
2016. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 valaszolo :vesziteni nem vesztek végül is semmit vele tegnap tegnepelött és azelött 36.2 volt akkor 4 kor mértem ma 7 kor mértem igy mar 36.4 volt 28. än szeretnék elmenni orvoshoz reméleg jo fej lesz és megvizsgäl
2016. ápr. 18. 11:16
 4/13 anonim ***** válasza:
óóó 2 tized különbség nem különbség! lehet, akkor is annyi lett volna, ha ugyanakkor mérsz, mint máskor. a görbe lefutása a lényeg, nem az, hogy ma éppen 1-2 tizeddel alacsonyabb vagy magasabb a hő.
2016. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 valaszolo : lätszodott az lh teszten hogy erősödik a masodik csik de mégsem lett olyan erős mint az első utana lévő nap mär halvanyodott következő napra meg mar el is tünt csak egy csik volt.Az olvastam ugyan olyan erősségünek kell lenni a két csiknak akkkor van peteérés vagy nem minden esetben?
2016. ápr. 18. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
5 Nem tudok biztos választ adni, de ha nálam az ovu tesztnél kétségeim lennének, akkor biztosan minél hamarabb kivizsgáltatnám magam, mert a hőmérőzés soha nem fog olyan biztos eredményt adni, mint a kivizsgálás, az időt viszont húzzátok vele, akár hónapokig.
2016. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
28. än elmegyek orvoshoz meglätjuk mi lesz belől,A ciklusaim 34 36 naposak ez volt az 5.honap hogy probälkoztunk szerintetek ha megkérdezi hogy miota ezt mondjam vagy kicsit többet mert lattam sokan irtak hogy 1 év alatt szoba sem ällnak velem ha odamegyek
2016. ápr. 18. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:
valóban nem kezdik nagyon kivizsgálni 1 év alatt a sikertelenség okát. viszont az 5 hónap nagyon messze van az 1 évtől, én tuti az igazat modanám. ha már 9-10 hónapnál tartanátok, és még akkor sem, akkor azt mondom, azon a 2 hónapon nem múlik... de így???
2016. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szedtem fogamzasgatlot de mar több mint egy éve abbahagytam csak ugye jo lenne tudnom hogy van e egyaltalan peteérésem mert ugyan probälkozhatok még honapokig csak anélkül nem fog összejönni sehogy sem,27 éves elmultam szeretném ha a közeljövöben sikerrel jarnänk,:) igy hogy hosszabb a ciklusom is még tovabb kell mindig varakoznom :)
2016. ápr. 18. 11:38
 10/13 anonim ***** válasza:
27 éves nagyon fiatal, van időd teherbe esni, de ha néhány hónappal többet mondasz, akkor lehet jobb eséllyel indulsz, h rád nézzenek és ne csak elküldjenek, h próbálkozzatok tovább.
2016. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!