Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség első tünetei?

Terhesség első tünetei?

Figyelt kérdés
néhány napja nagyon fájnak a melleim,érzékenyek.Reggelente szédülés gyötör,napközben émelygés.Többször éhesnek érzem magam (pedig nagyon jól bírom étel nélkül,sikeresen lefogytam ennek köszönhetően.) Most meg már reggel éhes vagyok,meg késő este is még...Evés után nem sokkal szintén éhes vagyok.Ovulációm hamarabb volt,mint az "előírt",tünetek alapján kB a 8.ciklusnap ... 3nap van a nem vártig. Volt akinél ezek voltak a terhesség első jelei?

2017. aug. 30. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam mellfeszülés volt, ami jobban fájt mint pl amikor menstruáció előtt szokott ritkán, mindjárt megjön érzésem is volt, holott még volt 3-4 nap a nem vártig. Azt gondoltam, hogy előbb fog megjönni, mivel 32-35 napos ciklusaim voltak. Aztán 2 nap után gondoltam egyet, és du csináltam egy tesztet, tehát a 30. Ciklusnapomon, és egyértelmű erős pozitív lett. Azon a hèten már volt, hogy ritkán én is megszédültem, és a semmiből hirtelen fáradtság tört ràm fél órára kb. Nekem is előbb volt pár nappal peteérésem ezek szerint mint szokott. Csinálj tesztet és kiderül, ha negatív lenne várj pár napot és tesztelj újra!:)
2017. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 napja késett és már volt pozitív tesztem mikor elkezdődött az éhségérzet. De az egy furcsa, semmihez sem hasonlítható érzés volt. Folyamatosan üresnek éreztem a gyomrom és szinte fájt az az éhségérzet, szinte az ételeknek is más íze volt. Te is valami hasonlót érzel?
2017. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!