Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A síkosító használata valóban...

A síkosító használata valóban csökkenti az esélyeket? A tubuson semmit nem találtam, ami erre utalt volna.

Figyelt kérdés
Mi mindig használunk, sajnos kell, anélkül nem megy. Eszembe sem jutott,hogy amiatt nem sikerülne a dolog, két próbálkozós hónap van mögöttünk.
2017. aug. 31. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem amugy 1ev az atlag es utana kell menni vizsgalatokra. Nekunk 3honap utan sikerult



24hkm

2017. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap még nem sok egyébként, ne aggódj.

A síkosító gyakran spermaölő hatású, de van olyan fajta, ami kifejezetten segíthet:

[link]

2017. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi,

nem aggódom,csak pont tegnap olvastam erről, nekem meg eszembe nem jutott volna, hogy emiatt sem fogan meg a bébi!

2017. aug. 31. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valamennyire csökkenti. Használtok olyasmit, amit a kettes linkelt.
2017. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cukicsillag2017 ***** válasza:
100%
Igazából én is a napokban írtam ezzel kapcsolatban, mert eddig eszembe se jutott, hogy befolyásolhatja...aztán meglepő válaszokat kaptam, meg olvastam is róla, hogy sajnos igen... igazából még nem vettem másik fajtát, most Preventivo (Rossmann) van, de elolvastam és azon sajna tényleg rajta van, hogy babaprojekt idején nem ajánlott...így még keresem a megoldást mire cseréljük, mert mi is szeretjük használni... a pre-speed borzasztóan drága, több mint 7.000 Ft, annyit azért nem adok érte, de állítólag a Durex is jó, az sem spermaölős. Most megyek majd körbenézni én is.
2017. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekünk Masculan van itthon, de azon nincs semmi felirat ezzel kapcsolatosan!

Csatoltak Nekem itt egy fajta síkosítót,azt nézted már?

2017. aug. 31. 11:18
 7/8 cukicsillag2017 ***** válasza:
Most néztem csak, ez mondjuk árbarátabb, körbenézek még a rossmannban, dm-ben és ha nem találok akkor marad ez :) köszi!
2017. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi próbálkozunk egy ideje. Ezt a sikosítót kipróbáljuk mi is.
2017. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!