Lehetek terhes így?

Figyelt kérdés

Menstruációm 5.napján kezdtem szedni a Symicia nevű fogamzásgátlót. Azóta eltelt 8 nap. Mindennap bevettem, de nem egy időben. Pár órával mindig elcsúsztam (4 volt a max). A barátommal nem vagyunk biztosak, hogy belém ment-e, mert kihúzta, de szerintünk nem időben. Általában több szokott lenni..

19/L


2017. aug. 31. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tartózkodom Magyarországon, és még egy jó pár napig nem is fogok, ezért nőgyógyászhoz nem tudok fordulni. Azért egészítem ki ezzel, mielőtt azt javasolná valaki, hogy forduljak orvoshoz.
2017. aug. 31. 12:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg már véd.
2017. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
inkabb ne szedj tablettat, ha nem tudod ugyanakkor bevenni. ha mindig orakat csuszik, az azert sok, foleg 4 ora kb... meg 8 nap utan meg nem is nyujt teljesen kielegito vedettseget. aztan csodalkoznak, amikor irjak a nok, hogy ok fog.gatlo szedese mellett estek teherbe... :D hat ez csak igy lehetseges. felelossegteljesen kell szedni, jo, mindenkivel elofordul, hogy egy szemmel elcsuszik par orat, de ha te mindig rendszertelenul szeded, az nem jo, mar csak azert se, mert felboritja a hormonhaztartasod...
2017. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
46%
Elvileg a tabletta csak egy hónap szedés után, azaz a második hónaptól nyújt 99.9%-os védelmet. A kihúzás nem megfelelő védekezési módszer még így se. Miért nem használtok óvszert? A tabletta ráadásul nagyon káros is, ami persze a nőgyógyászt nem érdekli, nem mondja el. Tudom, én is orvosis vagyok. A pasid húzzon gumit, ne érdekeljen, ha neki nem jó. Ha meg annyira szemét, hogy nem bírja megérteni, hogy a te szervezetednek meg káros a gyógyszer, inkább az élvezetet akarja magának, akkor meg hagyd ott a fenébe.
2017. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenki tudja, hogy "karos" a tabletta. de csak akkor az, ha trombozisra van hajlamod, vagy nem a neked megfelelot szeded... 1-2 szerencsetlen ember van a milliobol, akiknek nem jon be, de azert nem kell rogton remtorteneteket gyartani. ha olyan nagyon karos lenne, nem szedne rengeteg no evekig gondok nelkul.
2017. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!