Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fogamzasgatlot szedek 7 honapja. Multheten vasarnap voltunk egyutt a baratommal, a gyógyszeremet pedig csütörtökig kellett volna szedni, Viszont csak keddig tudtam be szedni mert elhagytam azt a levelet amin meg volt ket szem amit be kellett volna szednem. Igy kedden vettem be utoljara a gyogyszert Es elkezdtem a 7 napos szünetet Es a menzeszem ket nappal korabban meg is jott. Es szerdan fogom kezdeni a következő level gyogyszer. Teherbe eshettem igy ?

2017. aug. 13. 22:19
 1/6 Ramone ***** válasza:
Ha f**z járt benned akkor a terhesség bogyóktól függetlenül benne van a pakliban
2017. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem fel tettem egy normalis kérdést, ha te nem tudsz hozza fűzni normalisat akkor inkabb ne is irj. Tudtommal pedig ez az oldal azert van hogy kérdezzek.
2017. aug. 13. 22:43
 3/6 Ramone ***** válasza:
31%

Nem értem hogy mi ebben a nem világos..? Attól még hogy nem csomagoltam a mondandómat selyem papírba még ugyanúgy igaz... Nemi aktus során teherbe eshet a nő mert így lett tervezve. Vannak időszakok amikor kisebb és van idő mikor nagyobb eséllyel.

Hiába szedsz gyógyszert az sem 100 védelem, tehát igen van rá esély hogy terhes vagy... Annyi sz*rtól amit magadba tömsz valóban csökkented a teherbeesés kockázatát de 1000 aktusbol 1 nél biztosan becsússzanhat egy pulya

2017. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, hisz két tabletta kimaradt. Nem hiszem, hogy nagy az esély, de mindenképp van rá.
2017. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz! :S
2017. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok esély van rá hogy terhes vagyok?
2017. aug. 16. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!